Brink – 24.99R$ – steam
Doom 3 BFG Edition – 19.99R$ – steam
Fallout 3 GOTY – 19.99R$ – steam
Fallout New Vegas Ultimate Edition – 24.99R$ – steam
Rage – 19.99R$ – steam
The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY – 19.99R$ – steam
The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY – 19.99R$ – steam
The Elder Scrolls V: Skyrim – 34.99R$ – steam
The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard – 19.99R$ – steam
The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn – 19.99R$ – steam
The Elder Scrolls V: Skyrim – Heartfire – 5.99R$ – steam

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Tydzień z grami Bethesdy na Nuuvem"

 1. a tak przy okazji Nuuvem – można przewidywać jakieś problemy jeżeli kupiłem grę, którą aktywuje się na uplayu i dam klucz znajomemu, który użyje go na swoim koncie? (zakładając, że logicznej jest to, że znajomy ma na upayu innego maila niż ten ten, z mojego konta na nuuvem)

 2. Skyrim Dragonborn aktywuje się u nas normalnie? Jakoś nie widzialem tego DLC nigdzie taniej – chyba że przegapiłem..

  1. Już drugi raz jest na nuuvem w tej samej cenie, czyli w przeliczeniu na złote około 32 zł. Niby od jutra zaczyna się SSS, ale tam, równie dobrze zamiast -75%, może być -50%, co wychodzi około 45 zł. Dobrze, że oferta z nuuvem jest ważna przez tydzień. BTW. Na GOL-u znalazłem info o aktywacji. Podobno nie ma żadnych problemów.

  1. Na chwilę obecną nie będzie.

   Co ciekawe Bethesda zainteresowała się sprawą Steama, który informuje nabywców, że Skyrim i F:NV (a są to gry steamworks) posiadają na Steamie wersję polską (jest taka informacja przy produkcie), a po aktywacji gry z klucza (amerykańskiego lub europejskiego) języka polskiego (oraz czeskiego i rosyjskiego) brak.

  2. Szkoda, trzeba będzie poszukać jakiejś promocji z polską wersją, dzięki za informację.

 3. Szkoda, trzeba będzie poszukać jakiejś promocji z polską wersją, dzięki za informację.

 4. To z Dragonborn jak będzie – niby ze da się aktywowac ale nie będzie PL? Mam pudełkową podstawkę PL podpiętą do steama – moze byc problem z tym dodatkiem?

  1. Niech odpowiedzą ci co kupili te dodatki w poprzedniej promocji na Nuuvem bo ja nie pamiętam, a nie chcę cię wprowadzić w błąd.

   Teoretycznie obecnie zarówno Skyrim jak i dodatki posiadają polską wersję na Steamie ale działa (a właściwie nie działa z tego co informowali gracze – można wybrać polską wersję ale wtedy gra się nie uruchamia) ona tylko tym, którzy Skyrima/dodatki zakupili bezpośrednio na Steamie.

   Problem jest taki, że na Steamie są dwie „wersje” Skyrima (i dodatków): ta zakupiona na Steamie i druga czyli wszystkie aktywowane z klucza, które nadal są „regionalizowane” mimo tego że nie powinny bo gry steamworks muszą być identyczne dla wszystkich (bo kupując grę steamworks podlega ona licencji Steama).

   Ja przykładowo nadal nie odpuszczam i jak napisałem wcześniej poinformowałem o tym problemie Bethesdę. W przeciwieństwie do supportu Steama, który działa na zasadzie „kopiuj-wklej” odpowiedź nr XXX pracują tam bardziej rozgarnięci ludzie.
   Pracownik supportu Bethesdy przekazał mój problem wyżej i obecnie czekam na ich reakcję w tej sprawie.