Letnia wyprzedaż 2019 w 2Game

Komentarze do "Two Point Hospital za 52,09 zł w 2Game [akt.]"

  1. Co prawda dało się wyrawać taniej w Gamvio w promocji co trwała godzinę, ale tutaj cena też super. Co do samej gry to ze swojej strony powiem, że jest to leniwa i bardzo relaksująca gra na wesoło, gdzie o dziwo cały czas coś się dzieje i trzeba zmagać się z palącymi problemami naszego szpitala. Gra się bardzo przyjemnie, choć dłuższe maratony nużą, więc jest idealna jako przerywnik między czymś większym (w moim przypadku Kingdome Come). W tej cenie polecam.

    1. Gralam bardzo dlugo jak byl darmowy weekend, a promocje na Gamivo niestety przegapilam 🙁 Pamietasz ile wtedy kosztowalo? Cos okolo trzech dyszek? Wydalabym te 47, ale wiem, ze jako przerywnik moge sobie zarzucic Northgard i tez jest spoko, a Szpital moze sie pojawic jeszcze taniej 🙂

      1. Bodajże koło 40 zł było. Na 30 zł myślę, że sporo czekania jeszcze, a Northgard o dziwo przeszedłem od strzała i bardzo miło wspominam. Chyba bardziej działał tam syndrom jeszcze jednej mapy niż tutaj. Zawsze jest szansa, że trafi do Humble Monthy, cenowo już się zbiżają do tego pułapu, więc kto wie.

Komentowanie jest zamknięte