X

«

»

Trials: Fusion – Przegląd ofert przedpremierowych

Na nextgenach nie ma w co grać, ale zmieni się to już wraz z najnowszą odsłoną serii Trials, która skaże wszystkich żądnych wyzwania graczy na kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt godzin bolesnych prób i błędów. Posiadacze konsol w w cyfrową wersję gry zagrają już w najbliższą środę (16 kwietnia), a pecetowcy będą musieli poczekać nieco dłużej (do 25 kwietnia). Oprócz tego w sprzedaży pojawią się też pudełkowe wersje gry i edycja z przepustką sezonową, więc wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sprawdzenia naszego przeglądu.

 

 

PC – standardowe wydanie

Większość sklepów za podstawową edycję gry życzy sobie kwoty w granicach 70 zł, ale najtańszym z nich jest tym razem amerykański Amazon, który sprzedaje klucze do nowych Trialsów za 19.99$ (ok. 61 zł). Zwolennicy wersji pudełkowych zapłacą tylko o kilka złotych więcej. Prawdopodobnie najtańszym wyborem w przypadku fizycznego wydania gry będzie empik.com, w którym znajdziecie je za 65.99 zł i odbierzecie w salonach sieci w całej Polsce bez dodatkowych opłat.

PC – wydanie Deluxe (z przepustką sezonową)

Niestety w tym przypadku możecie liczyć tylko na cyfrową wersję tego wydania, ale jego zakup wiąże się z wydatkiem mniejszym o kilkanaście złotych niż nabycie gry i przepustki sezonowej oddzielnie. Możecie znaleźć go w Boxoffstore i Muve Digital w cenie 99.90 zł.

PS4 i Xbox One – wydanie Deluxe (z przepustką sezonową)

Choć premiera cyfrowej wersji gry odbędzie się już w przyszłą środę, fizyczne kopie pojawią się w polskich sklepach dopiero 25 kwietnia. W związku z wycofaniem się brytyjskiego Amazona z darmowej dostawy do Polski osoby, które będą chciały je dostać nieco wcześniej, będą musiały dosyć słono zapłacić. Wersje na PS4 i XOne po doliczeniu wysyłki kosztują tam aż £34.17 (grubo ponad 170 zł) i prawdopodobnie odstraszy to nawet największych fanów pudełek. Co prawda konkurencyjne sklepy w Wielkiej Brytanii, takie jak np. Zavvi, sprzedają Trials: Fusion za £28.99 (ok 147 zł) z darmową dostawą, ale może ona potrwać dłużej niż niecałe 2 tygodnie do polskiej premiery. Ceny w rodzimych sklepach oscylują wokół 150 zł, więc w przypadku wersji na konsolę Sony prawdopodobnie najlepszym wyborem będzie Muve, w którym wysyłka jest darmowa. Niestety sklep ten nie ma w ofercie edycji na nowego Xboxa, ale możecie znaleźć ją w tej samej cenie np. w Ultimie, gdzie niestety trzeba dopłacić jeszcze min. 5.99 zł za dostawę.

Niestety jeszcze nie znamy cen gry w Playstation Store i Xbox Live Store, ale rozsądek podpowiada, że będzie ona porównywalna ze Steamem (19,99€ za standardową edycję).

 • Karol Niecik

  Mój ci on, wydanie pudełkowe PC zaklepane 🙂 Jeżeli ktoś nie kojarzy gry i nie wie dlaczego to najlepsza imprezowa gierka obok wormsów jaką gościł mój PC, może za trochę ponad 20 zł nabyć poprzednią część w steelbook-u chyba na EuroRTV, czy jakoś tak, polecam.

  • Nie wiem, czy grupowe granie w Wormsy można nazwać imprezą. Rozumiem jeszcze jakieś Guitar Hero czy Just Dance, ale to?

   • Karol Niecik

    U nas zawsze dawało radę, oczywiście bardziej kameralnie przy piwko czy czymś mocniejszym głównie w męskim gronie ale zabawa zawsze była przednia 🙂 Często też jak rodzina wpadała na święta grywało się parę mapek w armagedona, nauczyciele wpisani w imiona robaczków, stare dobre czasy 🙂 FoF też w akademiku się pykało przy piwku ale już w mniejszej skali. JD, może jeszcze różowe zasłony 🙂

 • StaszekFistaszek

  Świetna seria, ale poczekam na przecenionego Deluxe’a. Nie będę płacić dodatkowo za jakieś season passy z zawartością, którą wycięli z gry.

 • Roman

  Cześć

  mam pytanie odnośnie Trials Fusion PS4 z PS Store USA
  tam wychodzi 20 $ czyli ok 64 zł
  czy będzie język PL
  jak będę grał na polskim koncie
  może ktoś kupił ?