X

«

»

Transformers: Rise of the Dark Spark – Przegląd ofert przedpremierowych

Transformers: Wiek Zagłady trafi do kin już za tydzień (27 czerwca), a wraz z nim w sklepach pojawi się też gra o podtytule „Rise of the Dark Spark”. Na szczęście nie będzie to produkcja oparta o licencję filmu, a raczej kontynuacja niezłej „Wojny o Cybertron” i „Upadku Cybertronu”. Gra nie będzie zbyt droga jak na pudełkowy tytuł na konsole nowej generacji (i nie tylko), więc polecamy wam sprawdzenie naszego przeglądu.

 

 

 

PC

Niestety z nieznanych powodów zwolennicy grania na komputerach nie będą mogli cieszyć się pudełkową wersją tytułu, więc zainteresowani skazani są na zakup cyfrowego wydania. Jest ono dosyć drogie, gdyż lokalnie dostępne jest tylko bezpośrednio na Steamie za 29.99€ (ok. 125 zł). Jedyną alternatywą jest jeszcze droższy amazon.com, który ustalił cenę na 49.99$ (ok. 154 zł). Drobnym pocieszeniem może być fakt, że datę premiery wersji pecetowej w Europie ustalono równo z amerykańską – na 24 czerwca.

PS4 i Xbox One

Nowe Transformersy na szczęście będą grą nieco tańszą od większości dużych produkcji na konsole nowej generacji i bez problemu da się ją zakupić za ok. 200 zł. Jeśli mieszkacie w pobliżu jednego z wybranych salonów Komputronika, w których możliwy jest darmowy odbiór osobisty, możecie skorzystać z oferty internetowej wersji sklepu i zamówić na tam grę na PS4 lub Xboxa One za 199.90 zł. Jeśli preferujecie wysyłkę, dobrym wyborem mogą być dla was playergames.pl i konsoleigry.pl, w których Rise of the Dark Spark na konsolę Sony kosztuje kolejno 194 zł i 194.99 zł, a dostawa w obu sklepach to wydatek w wysokości ok. 10 zł. Zwolennikom sprzętu Microsoftu pozostaje Muve, które wyceniło tę wersją na 209.90 zł z wliczonymi kosztami wysyłki.

PS3 i X360

W przypadku wersji na stare konsole sytuacja jest prawie identyczna jak na nextgenach. Grę na PS3 lub X360 możecie zakupić w Komputroniku za 159.90 zł i odebrać ją bez dodatkowych opłat w jednym z wybranych salonów sieci. Jeśli wolicie dostawę do domu, możecie zrobić zakupy w playergames.pl, które ustaliło cenę gry na maszynki Microsoftu lub Sony na 155 zł,  wysyłka kosztuje tam ok. 10 zł.

  • Obawiam się, że ten potworek nie będzie kontynuacją FoC. Za grę nie odpowiada High Moon, a całość zdaje się być jakimś szalonym miszmaszem poprzednich gier TF sprowadzonych do marnego co-opa bez żadnej większej fabuły.

    Osobiście bym się wstrzymał, gdyż z pewnością nie będzie to poziom nawet zbliżony do świetnego FoC.

    • Bloodstone

      I miałeś rację, pierwsze recenzje nie są zbyt przychylne dla tej produkcji