Total War Saga: Thrones of Britannia za 104,27 zł w 2Game

Cena z kodem zniżkowym LOVE2GAME

Total War Saga: Thrones of Britannia EU Steam CD Key – £21.80 (104,27 zł)

Natychmiastowa wysyłka kluczy. Preload rozpoczyna się 1 maja. Grać zaczniecie 3 maja.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Total War Saga: Thrones of Britannia za 104,27 zł w 2Game"

 1. nieźle sobie liczą, po premierze dwójki dlc do niej kosztowały max 70 zł zawierając podobną ilość kontentu, a teraz dodatek wart prawie połowę ceny premierowej. A tymczasem moderzy zupełnie za darmo w ograniczonym edytorze przygotowali mod Divide et imperia bijący na głowę wersję vanilla Roma 2 i wszystkie ich wydane do tej pory dlc.

  1. Wiesz, dożyliśmy czasów w których gry pecetowe za 180 zł dostają łatkę „polecamy” na łowcach 🙂

   Poza tym to jednak chyba nie dodatek, tylko osobna gra na mniejszą skalę.

    1. Niby osobna gra, ale raczej tylko z nazwy, skala recyklingu jest ogromna, część jednostek przeniesiona z dlc o Karolu Wielkim. Poza tym trudno nie traktować tego jak dlc patrząc nad czym pracowało i nadal pracuje Creative Assembly (Warhammer Total War 2&3 plus w planach kolejne dlc z frakcjami pokroju Nekkehary, dlc Divide Empires do Rome 2, kolejna duża odsłona total wara dziejąca się w antycznych Chinach w zaawansowanej już produkcji). Niestety Segę rozzuchwaliło zainteresowanie dodatkami do ich produkcji, które prawdopodobnie sprzedają się nieźle skoro ten festiwal nadal trwa i przybiera coraz bardziej karykaturalne formy, jak powyższe ,,samodzielne dlc”.

    2. Komentarze są po to by wyrażać opinię, nie ? 😀
     Według mnie jako fana serii Total War, ma 100 % racji.
     Ta gra to straszna kalka Atilli, czy też w zasadzie DLC Karola Wielkiego.
     Niby samodzielna, ale ja widze jedynie nowe skiny.
     I znowu nudna kawaleria z włóczniami, jak nie będzie Medievala III (a niestety nie zanosi się, bo robią coś z Chinami) to żadnych kopii i rycerzy się nie doczekamy.

     W zasadzie 80 zł to jest maks ile się powinno za to dać.
     Lepiej chyba spędzić ten czas z nowymi Warhammerami, są znacznie ciekawsze i bardziej rozbudowane.

    3. Podpisuję się pod tym. Tak jak większość Total Warów kupowałem na premierę (z wyjątkiem Warhammerów, bo o ile to dobre gry, to wolę historyczne TW), tak przy tej odsłonie chyba ze spokojem poczekam aż cena spadnie do około pięciu dyszek.

    4. Ewentualnie można dalej szpilać w pierwszego Rome’a. Jestem może dziwny, ale w te nowe części pograłem w każdą 2-3 godziny i dłużej mi się nie chciało, a do tego starocia wracam co jakiś czas, zostawiam kilkadziesiąt godzin mojego życia i odstawiam. Co kilka miesięcy powtarzam ten proces 🙂

    5. No ba, najmilej spędzony czas z Rome I. Bardzo fajne opisy jednostek, budynków, klimacik był. Rozegrałem w 100 % historyczną wersję rodem Juliusza (Julii), robiąć też w połowie gry desant w egipicie i do końca gry utryzymując się tam, wysyłając posiłki z Rzymu, w międzyczasie lejąc się pozostałe rody

     Bardzo miło wspominam tę gierkę. Boje się do niej wracać, bo zżerała bardzo dużo czasu 😀

 2. Gra na ulepszonym silniku z Attyli. Słabią optymalizację po premierze tłuimaczyli tym, że śmiga tylko na mocnym sprzęcie. Warhammer 2 miał przez 2 miesiące bug z bezczynnymi jednostkami. Ciekawe co teraz zrobili na odpieprz.

  1. Silnik Atylli jest kolejną wersją upośledzonego silnika Empire Total War, gdzie problemy optymalizacyjne, glitche, katastrofalne ai, skopana mechanika ostrzału i wiele innych nie zostały naprawione do dzisiaj. Pamiętam, że sytuacja po premierze Empire była podobna do tej po debiucie co w Rome 2. W sumie od tego momentu wszystko w serii Total War zaczęło się psuć, Shogun 2 był tylko lekkim odbiciem serii. Same Warhammery blakną w porównaniu do tego co moderzy wypuścili na stareńki engine Medievala 2, problemem jest tylko to, że ludzie dosyć niechętnie grają w mody i nie mogą porównać Call of Warhammer: Beginning of The End Times z tymi aberracjami zaserwowanymi przez Creative Assembly. Obecnie żadna część z serii nie jest warta więcej niż 10 zł z wszystkimi reskinami nazwanymi ,,kampaniami dlc”.