X

«

»

Total War: Attila – Przegląd ofert przedpremierowych

Za dokładnie tydzień dototal-war-attila sprzedaży trafi Total War: Attila, kolejna część gier strategicznych, w których turowe zarządzanie państwem połączone zostało z bitwami w czasie rzeczywistym. Po raz kolejny przyjdzie nam pokierować Rzymem, zaś naszymi przeciwnikami będą tym razem plemiona barbarzyńców, na czele z Hunami. Twórcy obiecują realizm i mnóstwo drobnych detali, takich jak np. realistycznie rozprzestrzeniający się ogień.

Total War: Attila będzie dostępne już 17 lutego na PC i Mac (gra obsługuje SteamPlay, więc zadziała na obu platformach). W sprzedaży poza normalną edycją cyfrową i pudełkową pojawi się też wydanie specjalne, zawierające kilka interesujących dodatków.

Wersja cyfrowa

Najciekawszą ofertę ma dla Was sklep Cdkeys.com, gdzie Total War: Attila wycenione zostało na 27,23$, czyli około 101 zł po przeliczeniu na naszą walutę. Dodatkowo, dzięki polubieniu profilu sklepu na Facebooku możecie otrzymać 5% zniżki. Do zamówień dołączane jest też DLC o nazwie „Viking Forefathers Culture Pack”, zawierający 3 dodatkowe frakcje. Grę otrzymacie w formie klucza do aktywacji na platformie Steam.

Oferty w polskich sklepach są już zdecydowanie mniej opłacalne, a ceny zaczynają się od około 110 zł.

>> Total War: Attila – wersja cyfrowa – porównanie cen <<

Wersja pudełkowa

Najniższą cenę ma Sklep.gry-online.pl, gdzie najnowsza odsłona Total War kosztuje 107,90 zł. Do tego musicie dołożyć 13,99 zł za przesyłkę kurierem DPD, ale nawet po uwzględnieniu dość wysokiego kosztu dostawy jest to najkorzystniejsza oferta.

Alternatywnie możecie skusić się na propozycje od 3kropki.pl108,90 zł, gdzie możecie zaryzykować przesyłkę listem ekonomicznym za 9,90 zł lub też skusić się na kuriera za 13,90 zł.

>> Total War: Attila – wersja pudełkowa – porównanie cen <<

Edycja Specjalna

Edycja Specjalna gry Total War: Attila zawierać będzie DLC „Viking Forefathers Culture Pack”, 64-stronicową, drukowaną biografię Attyli w języku angielskim, drukowany, dwustronny plakat z mapą i opisem grywalnych frakcji.
TW ES

Najtaniej wydanie to znajdziecie w sklepie Konsoleigry.pl, gdzie kosztuje ono 154,99 zł, z wysyłką rozpoczynającą się już od 9,99 zł.

>> Total War: Attila – Edycja Specjalna – porównanie cen <<

 

  • Gdybys kupil preorder, spotkaloby cie zaskoczenie 😉 Gra jest calkiem grywalna i duzo lepsza, jak i trudniejsza niz rome 2 ; >

  • Ty wiesz lepiej i nie przekonalby Cie cały legion, torturujac i bijac.
    Pozdrawiam.
    PS Podaj linka do tych niezadowolen, chetnie poczytam.