Promocje na Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 Ulepszenie do Zestawu Międzygeneracyjnego na Xbox Series X|S za 40 zł (możliwe 23,28 zł) w Microsoft Store

Posiadacze gry Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 mogą zakupić ulepszenie do next-genowej wersji na Xbox Series X|S. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Ulepszenie do Zestawu Międzygeneracyjnego taniej kupicie w brazylijskim Microsoft Store – przy płatności aktualizacja kosztuje jedyne 23,28 zł.

Aby zakupić aktualizacje taniej w Brazylii, należy skorzystać z karty podarunkowej 50 BRL za €8.37 (38,81 zł) z kodem LOWCYGIER w Eneba.

Sposób dokonania zakupu w brazylijskim Microsoft Store opisujemy w rozwinięciu wpisu.

Jak kupić tanio Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Ulepszenie do Zestawu Międzygeneracyjnego w Microsoft Store:

Krok 1. Zakup kartę podarunkową do brazylijskiego MS Store o wartości 50 BRL:

  • Eneba: 50 BRL – €8.37 (38,81 zł) z kodem LOWCYGIER
  • CDKeys: 50 BRL – 39,69 zł

Krok 2. Dodaj do konta MS Store dowolny brazylijski adres z Google.

Krok 3. W brazylijskim sklepie Microsoft, na karcie gry Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Ulepszenie do Zestawu Międzygeneracyjnego naciśnij przycisk Encomendar/Comprar, a następnie Começar! Adicionar uma forma de pagamento.

Karty podarunkowe aktywuje się w momencie wyboru płatności (Resgatar um cartão-presente). Kody z giftcardów podajemy jeden po drugim. Pozostałe środki z zakupu zostaną przypisane do konta i można je wykorzystać przy kolejnych zakupach.

Sposób dokonania zakupu w brazylijskim Sklepie Microsoftu
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.