«

»

Tomb Raider Definitive Edition w Xbox Game Pass

Abonenci usługi mogę już pobierać grę! Jeśli nie macie jeszcze Game Passa, możecie dołączyć za 4 złote przez pierwszy miesiąc (oferta dotyczy tylko osób bez aktywnej subskrypcji).

 • Ponczek

  Bardzo słaba ta niespodzianka. Ta gra kosztuje 20 zł w promocji na PSN a wersja na Xone chodzi w 30 fps podczas gdy na ps4 jest 60.

 • GP niestety nie kosztuje wszystkich osób 4 PLN. Ja nie mam aktywnego – skończył mi się ponad miesiąc temu i dla mnie ta oferta to 14,50 PLN (czternaście pięćdziesiąt). Chyba muszę założyć jakieś altkonto i prezencik sobie wysłać.

 • o to cały czas aktywna ta promka z 4 zeta? Fajnie, jak mi się skonczą darmowe hbo i netflix to sobie włączę. Apropo teraz promka na 2 darmowe miechy na HBO GO jak się ma Paypala, kody ważne do 7 lutego.

  • iyaa

   Do wyboru 4zł przez pierwszy miesiąc lub dwa tygodnie za darmochę. Jak ktoś chce tylko wypróbować to ta druga opcja wydaje się sensowniejsza.

   • no aż się zdziwiłem wczoraj że wciąż mam trial 14 dniowy widoczny w menu bo już wcześniej korzystałem z promki za zeta by ograć GoW4 i Recore. Może po próbie aktywacji wciąż wyskoczy że już się nie łapię.
    Najważniejsze w sumie czy jak zużyję 14 dniowy trial czy dalej będę mógł kupić miesiąc za zeta. Póltora miecha starczy by ograć solidnie FH4

    • Powinieneś mieć taką opcję. Ja na najpierw przetestowałem triala, potem dołączyłem za złotówkę na miesiąc.

 • Ponczek

  Dziecko kochane ja mam ps4 pro 500 million LE którego ty na oczy pewnie nigdy nie zobaczysz więc z czym do ludzi

  Natomiast tamto zdanie było napisane poprawna polszczyzną której niestety nie potrafisz pojąć, to smutne.

  • MR Kulawy

   Gratuluję Tobie wysokiego statusu społecznego jako posiadacza PS4 PRO 500 MILLION LE. Mam nadzieję, że wszyscy w Twoim mieście mają powieszone Twoje zdjęcie nad łóżkiem, żeby każdego ranka budząc się mogli patrzeć na Twój majestat i powtarzać sobie jak mantrę, że skoro Ty osiagnąłeś taki status społeczny, taki sukces to im w końcu też się to uda. Pewnie nawet osiągają psychiczny i wewnętrzny orgazm Ci którzy mieszkają na Twojej ulicy i pozostali Ci, którzy na tej ulicy mają zaszczyt Cię przypadkiem minąć. Zapewne nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wielkim zaszczytem i prestiżem jesteś dla swojego miasta lub nawet powiatu.
   Dziękuję Ci, że za pośrednictwem tej strony mogłem Cię w pewnym sensie poznać i wymienić z Tobą kilka zdań. A My Polacy powinniśmy się cieszyć, że mamy w kraju tak fantastycznego człowieka, posiadacza PS15 PRO 5000 MILLION i słomy wystającej z butów.

 • MR Kulawy
  • Ponczek

   Chyba się spełniło bo od 3 dni bóldup.sz na disqusie