Ceny z kodem zniżkowym COMMUNITY2GAME

-91% – Tom Clancys The Division Standard Edition EMEA – £3.56 (17,75 zł) – Uplay
-91% – Tom Clancys The Division Gold Edition EMEA – £6.68 (33,30 zł) – Uplay

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Tom Clancy’s The Division tanio w 2Game"

   1. DLC dodaja nowe tryby gry. Jednak wszystko co najwazniejsze jest w podstawce.

  1. 20 godzin na ps4, 24 poziom i gra już się nudzi. Możliwe że po przemęczeniu się do 30 i kupieniu dodatków coś się zmienia, ale gra bez DLC szybko się nudzi. Za tą cenę warto, ale dobrze wyrwać gdzieś season passa po taniości.

   1. DLC nie zrobiło dużej różnicy. A przynajmniej w moim przypadku. W tej grze po prostu nie ma co robić. Jeśli dwójka nie będzie miała na starcie co najmniej 2x tyle zawartości co jedynki, i nie będzie dostawała w miarę regularnych updatów lub bardziej porządnych DLC, to zdechnie bolesną śmiercią.

   2. To jest specyficzny typ gry (looter shooter), ale jak juz podlapiesz klimat gry z grupa ludzi (chocby z randomami, bez roznicy), robienie tych samych misji na coraz wyzszym poziomie trudnosci po to zeby skompletowac wysokopoziomowy loot, radocha z egzotycznych giwer itd. itp. to można z radoscia wbijac mnostwo godzin.

  1. Zależy. Jeśli chcesz przejść samą kampanię to podstawka w zupełności wystarczy. Jeśli masz zamiar grać dłużej to wypadałoby kupić DLC. Po premierze 2 liczba graczy na pewno spadnie, ale gra nie powinna umrzeć. Do dziś można spotkać ludzi, którzy grają w stare CoDy czy BFy, nie wydaje mi się, aby z The Division miało być inaczej 😉

  2. Warto chocby po to zeby sprawdzic czy to jest typ gry dla CIebie. Poza tym klimat zasnieznoego Nowego Jorku jest niepowtarzalny i bardzo przyjemnie przemierza sie ciasne ulice opuszczonego miasta, wdajac sie w strzelaniny z bandziorami. Ciagle duzo ludzi w to gra.