This War of Mine: The Little Ones za 12,50 zł w Muve

This War of Mine: The Little Ones (PC) PL DIGITAL – 12,50 zł – Steam
This War of Mine (PC) PL DIGITAL – 15,00 zł – Steam

Oferta potrwa 48 godzin.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Muve - Latobranie 2016 - FINAŁ!

Komentarze do "This War of Mine: The Little Ones za 12,50 zł w Muve"

  1. Dodatek jest dobry jak najlepsze ciasteczka od babci. Czy dużo wnosi? Raczej nie, to tylko ciasteczka, nimi się nie najesz. Do zupki weź sobie chlebka, to się najesz.

 1. podstawka warta uwagi? lubie gry tego typu, jednak ze screenow i gameplay’ow wnioskuje ze brak tutaj czytej przyjemnosci z gry, mam racje?

  1. Bierz w ciemno. Przyjemność z gry to przetrwanie kolejnego dnia i zdrowie każdego bohatera co nie jest proste. This war of mine igra z uczuciami- jeśli wczujesz się w grę, z założeniem, że chcesz być dobry- będzie Cie bolał każdy zły czyn, który wykonasz. To odczucie jest niesamowite. Nie wiem jak gra wygląda od strony przyjęcia sobie charakteru totalnego skur.wiela nieliczącego się z nikim ale również może być emocjonalnie krucho gdyż w czasie moich mnogich rozgrywek zdarzało się, że musiałem coś ukraść/kogoś zabić.. Towarzysze wówczas bardzo to przeżywali, atmosfera uległą zepsuciu, częściej zapadano na choroby, depresje.
   To nie jest gra a’la CoD. To gra z głębszym przesłaniem, aczkolwiek sprawiająca mega satysfakcji, kiedy się przetrwa wojnę. Podstawkę za tę cenę- bierz!

  2. Pograłem trzy godziny i nie miałem ochoty na więcej. Tematyka niby ciekawa, a grafika ma swój styl, ale pod względem gameplayu jest tak sobie. Podstawową wadą było jednak to, że nie czułem nic kiedy straciłem jakąś postać… przechodziłem obok tego faktu obojętnie.

 2. To dlc jedyne co wnosi, to dzieci, które trzeba zabawiać, by się nie nudziły, tylko tyle, 12zł jak za taką pierdołę, to wciąż za dużo.