Komentarze do "The Swapper taniej na stronie producenta"

 1. Kupiłem i pograłem chwilę, jedno co mogę powiedzieć to to, że gra ma niesamowity wręcz klimat. Za tą cenę zdecydowanie warto.

  1. Zapłaciłem połowę ceny podczas SSS w ojro (nie wiem gdzie mam znaczek Euro). Od tego czasu już drugi raz zakończyłem ta grę. Uważam że nie jest warta swojej pełnej ceny (niestety krótka :/ ) ale już 7,49$ tak. Nie tylko mamy do czynienia z przepiękną grafika, wymagającymi łąmigłówkami ale też i niespotykanym sposobem myślenia oraz postrzegania świata. Dla osób zakochanych w Portalu jest to pozycja obowiązkowa (i ze względu na zagadki, jak i otoczkę fabularną).

   @edit: zawsze możesz sobie jeszcze odliczyć karty. Wyjdzie ci ten dolar czy dwa mniej 🙂

 2. Kto wie, może trafi do jakiegoś HIB z numerkiem. A jak nie to na grudniowych wyprzedażach zapewne będzie taniej.

  1. Właśnie kupowałem dla kolegi, który chwilowo nie ma dostępu do internetu. Sprzedaż za pomocą Humble Store (kiedyś była podobna promocja na FTL – można było kupić za 50% ceny na stronie producenta, ja kupiłem i podpiąłem sobie linka to mojego profilu na Humble Bundle, a jak na razie po FTL ani widu ani słychu więc ja bym brał).

  2. Z tymże twórcy FTL w którymś wywiadzie powiedzieli, że nie zamierzają swojej gry dawać do żadnych bundli.

  3. Ale wersja DRM-free „FTL” oraz kluczyk Steam, są do pobrania z konta na Humble Bundle nawet po zakupie na stronie producenta. Producent po prostu udostępnia swoją grę poprzez Humble Store. 🙂

 3. Skończyłem właśnie całą grę, zdecydowanie warto było wydać te 7.49$. Jeżeli ktoś lubi łamigłówki w stylu Portala i klimat sc-fi to szczerze polecam.