Promocja na The Testament of Sherlock Holmes

The Sherlock Holmes Collection za 20 złotych w Gamesplanet

-83% – The Sherlock Holmes Collection – £3.99 (19,99 zł) – Steam

Zestaw zawiera:

 • Sherlock Holmes – Nemesis
 • Sherlock Holmes versus Jack the Ripper
 • Sherlock Holmes: The Awakened – Remastered Edition
 • Sherlock Holmes: The Mystery of the Persian Carpet
 • Sherlock Holmes: The Silver Earring
 • The Testament of Sherlock Holmes
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "The Sherlock Holmes Collection za 20 złotych w Gamesplanet"

 1. jak ktoś nie będzie mógł ruszać myszką w menu w starszych tytułach takich jak jack the ripper i awakened (wczoraj miałem ten problem) to po restarcie systemu magicznie zacznie działać

  1. Crimes and Punishments jest rewelacyjne, tu tego nie ma, ale The Testament of Sherlock Holmes to gra w takim samym stylu, ponoć świetna, te starsze to już różnie.

   1. W Testament gra się tak samo, jak w większość gier w tym bundlu. Nie grałem w Earring i Carpet (to te najstarsze), a resztę bardzo polecam. I nie ma co porównywać Crimes and Punishments do poprzedniczek. Jasne, gra się podobnie, ale ogromną różnicę robi to, że gracz decyduje, co Sherlock myśli o zebranych dowodach i do jakich wniosków dojdzie. Przez to można nawet skazać niewinnego człowieka, a gra mimo to idzie dalej.

    1. Dzięki za odpowiedzi, kurcze tęsknie za starymi dobrymi przygodówkami, takimi jakie robiło Cryo Interactive albo Microids(Atlantis, ma miłości). Ostatnia przygodówka która mnie zaciekawiła to seria Deponia. Chyba dam szanse Sherlockowi. 🙂