Promocja na The Legend of Zelda Breath of the Wild

The Legend of Zelda Breath of the Wild za 172,36 zł zamiast 202,86 zł w amerykańskim Nintendo eShop

W amerykańskim regionie Nintendo eShop zaoszczędzicie jeszcze więcej na kupnie The Legend of Zelda Breath of the Wild. Używając kart podarunkowych do Sklepu Nintendo podstawowa wersja gry kosztuje 172,36 zł zamiast 202,86 zł.

Promocje na The Legend of Zelda Breath of the Wild w Nintendo eShop USA

Z promocji na The Legend of Zelda Breath of the Wild w amerykańskim Nintendo eShop możecie skorzystać wyłącznie przy użyciu kart podarunkowych.

Oferty trwają do 19 lutego.


Jak zakupić taniej The Legend of Zelda Breath of the Wild w amerykańskim Nintendo eShop?

Krok 0 – Skorzystanie z oferty wymaga użycia konta ustawionego na amerykański region. Jeśli zmienicie region na swoim głównym koncie, to po kupnie gry nie będziecie mogli powrócić do polskiego regionu, dopóki nie wydacie wszystkich środków, które posiadacie w amerykańskim eShopie. Dlatego rekomendujemy stworzenie drugiego konta z myślą o zakupach w amerykańskim regionie Nintendo eShop. Gry kupione na innym koncie bez problemu włączycie na swoim głównym profilu. Podczas zakładania konta należy wybrać stan, który ma zerowy podatek, np. Alaska.

Krok 1. Kup doładowania do amerykańskiego Nintendo eShop o odpowiednim nominale w zależności od wybranej wersji gry:

Podane ceny uwzględniają prowizję za płatność.

Krok 2. Ustaw region USA na swoim koncie Nintendo.

Krok 3. Aktywuj karty podarunkowe na swoim koncie Nintendo pod tym adresem lub bezpośrednio na konsoli Nintendo Switch.

Krok 4. Dokonaj zakupu Breath of the Wild korzystając z środków aktywowanych z kart podarunkowych.

Pamiętajcie, że nie będziecie mogli zmienić regionu dopóki nie wydacie środków pozostałych na koncie. Dlatego rekomendujemy stworzenie osobnego profilu do zakupów z amerykańskiego Nintendo eShop lub skorzystanie ze złota otrzymanego za Zeldę i kupienie dowolnej, taniej cyfrowej gry, w celu wyzerowania środków z konta.

Nintendo Switch to hybrydowa konsolka, która szybko zdobyła serca milionów graczy. Uwielbiasz Zeldy oraz Mariany, stań się częścią naszej facebookowej grupyŁowcy Gier Nintendo Switch.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.