The Incredible Adventures of Van Helsing + DLC taniej w cdp.pl

cdp2

The Incredible Adventures of Van Helsing – 19,99 zł – steam
Blue Blood DLC – 2,99 zł – steam

Oferta ważna przez 3 dni.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "The Incredible Adventures of Van Helsing + DLC taniej w cdp.pl"

 1. 1 raz chyba się postarali z promocją , z tego co wiem taniej niż na SS było więc kto chce może śmiało brać 🙂

  1. W dodatku na pewno nie pierwszy raz satysfakcjonująca oferta od cdp.pl Mam do nich sporą sympatię, bo w końcu rodzima firma. Nie działają długo, rozwijają się i oby tak dalej. Były już na prawdę niezłe ceny u nich – Reckoning, Dirty, Wiedźminy i pewnie jeszcze inne by się znalazły.
   Nie zapominajmy że mają codziennie jakąś promocję. Lepszą czy gorszą ale zawsze:)

 2. Świetna cena! Jak najbardziej brać wraz z DLC. 😀

  Co do region locka, to zakładam, że go nie ma albo jest tylko na aktywację z terenu RP. W końcu to produkcja niezależna, a nie produkt wielkiego molocha wydawniczego. 😀

 3. 3 świetne promocje cedepu Crysis 3 za 35zł jakiś miesiąc temu Kingdoms of Amalur Reckoning za 13zł na początku Lipca i teraz to oby tak dalej!

  1. Alle mam w co grać 😀 Jak w zimie albo na Holiday sale będzie w okolicy 20 zł to kupię, jak nie to poczekam do SSS 14 😉

  2. Jak masz w co grać, to rzeczywiście nie musisz kupować tej gry.

   Ale irytuje mnie to ciągłe zrzędzenie niektórych na naprawdę niezłe promocje, które ostatnimi czasy masowo się pojawiają. Były nawet osoby dla których 1 $ za Humble Origin Bundle, to było za drogo i się tym chwalili… Żałosne po prostu. 🙁

  3. Rzadko się z Tobą Janku zgadzam, ale tutaj trafiłeś w sedno. Jęki cebulaków na paczkę gier za dolca to był chyba szczyt wszystkiego. Nawet ludzie zarabiający najniższą krajową mogli sobie pozwolić na gry, które do tego były całkiem całkiem. Do tego płacz, że zostali oszukani, bo bonusy się nie spodobały… Van Helsing świetna propozycja za taką cenę. Sam co prawda kupiłem za ojro z kart, ale i tak wyszło drożej niż to. Nawet to DLC, będące taką popierdółką, to fajna rzecz.

  4. Blindobserver,

   Niestety fakt jest taki, ża Polacy lubią sobie ponarzekać, nawet jesli chodzi o gry. Czasami mam wrażenie, że niektórym trzeba by było dopłacić, to wtedy przestaną narzekać, a złamanego grosza nie wydadzą na oryginał, nawet gdyby był za tego 1 $. Przykre jest czytać takie komentarze, naprawdę.

  5. Polacy lubią sobie zawsze ponarzekać, obojętnie na co. Myślę że dużym plusem jest to że w ogóle zaczynają te gry kupować. Lepiej dla branży, a co za tym idzie lepiej dla innych graczy:)

 4. Czuję bundla więc się wstrzymam.

  Lub jak ktoś wspomniał wyżej -75% na święta na Steamie.

  1. Naprawdę nie masz tych 20 zł i chcesz czekać rok na bundla? Nie chce mi się w to wierzyć.

   Wcześniej nie dostaniesz lepszej promocji, chyba, że w Halloween lub na Winter Sale za 4.99 €. Ale w takim wypadku, i tak lepiej kupić tę grę w tej promocji na cdp.pl.

  2. Ale udowodniłem wyżej, że jak stanieje na wyprzedażach: w Halooween i na Gwiazdkę, to cenę będzie mieć zbliżoną, a nawet wyższą do tej na cdp.pl. Nie chce mi się wierzyć, że te niecałe 20 zł, to taki majątek – ledwie równowartość 2 paczek papierosów. 🙂

   A gra do bundla nie trafi wcześniej niż za rok, skoro premierę miała w maju.

  3. Premiera w maju, w lipcu już -50%. Więc skąd wiesz, że znowu tyle będzie? Poza tym, jest jeszcze region rosyjski, gdzie będzie taniej niż na cdp, nawet w przypadku -50%.

  4. Van Helsing od Rosjan nie ma locka. Nabyłem swoją kopię właśnie od jednego z rosyjskich resellerów.

  5. Nie usunie mi konta ani nie zbanuje, bo niby czemu? Zakazu na giftowanie gier nie ma, gry są nabywane legalnie, bo z pewnego źródła. Dziwi mnie ten mit, który panuje wśród wielu użytkowników, że gra z Rosji = ban. Równie dobrze gry kupione na amerykańskim Amazonie powinny zostać usunięte przez Valve, bo w odróżnieniu do giftów z Rosji te faktycznie zostały kupione nielegalnie.

 5. Bardzo dobra cena. Gra ma fajny klimat i satysfakcjonującą walkę. Co prawda taniej można ją kupić u Rosjan, ale jeżeli ktoś nie chce się w to bawić to cena na cdp jest świetna.

  1. zaiste jest tak jak wac pan prawi 😀 gra kupiona podczas ss za karty a dlc dzisiaj za 3 zlote

 6. Niestety , sprzedali wszystko albo mają problem jak muve.pl z wiosnobraniem… no nic czekamy dalej.

  1. DWB -> Chwilowo skończyły się klucze do Steama. Dzisiaj powinno wszystko wrócić do normy i promocja będzie trwać dalej.

   PP/cdp.pl