humble weeklyTym razem w  Humble Weekly Sale możemy nabyć następujące gry:

minimum $1
– Serious Sam Kamikaze Attack (DRM-free)
– Serious Sam Double D (Steam + DRM-free)
– Serious Sam The Random Encounter (Steam + DRM-free)
– Serious Sam HD: The First Encounter(Steam)
– Serious Sam HD: The Second Encounter(Steam)
– Serious Sam Public Test 2(DRM-Free)

BTA $3.85
– Serious Sam 2(Steam)
– Serious Sam 3(Steam)

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "The Humble Weekly Sale – Seria Serious Sam"

 1. 3,72 $, jak na razie najniżej. Raczej już nie spadnie. BTW. Warto wziąć część 3? Wie ktoś jak dokładnie wyliczyć na PayPal ile dana kwota wynosi w PLN?

  1. Trzecia część nawet fajna, ale połowa gry dość nudna jak dla mnie.
   Za dużo ciemności, za mało fajnych terenów (map).
   Tak czy siak warto zagrać.

  2. Tak, jest możliwość dokładnego obliczenia – co do grosza. Uwaga to co niżej napisałem dotyczy salda na PayPal. Jeżeli do konta masz podpiętą kartę, ale saldo masz 0 PLN, to PayPal za każdym razem przewalutowuje po swojemu (nie wiem jaka prowizja ale raczej nie mniej niż 4%) i ściąga kasę z karty.

   Po zalogowaniu do PayPal masz odnośnik „konwerter walut”.
   Po prawej jest „Wybierz typ konwersji walut”
   a) „Przeliczenie salda” oznacza ile kosztuje kupienie w danej chwili danej waluty (PayPal nalicza prowizję 2,5% wartości)
   W tej chwili 1 USD kosztuje w tej opcji ok. 3,34 PLN
   b) „Przeliczenie wartości” oznacza ile zapłacisz jeżeli nie masz danej waluty – w takim przypadku PayPal nalicza prowizję w wysokości 4%
   W tej chwili 1 USD kosztuje w tej opcji ok. 3,39 PLN

   W skrócie: taniej wychodzi wpierw „przekonwertować” sobie PLN na USD za pomocą „Przeliczenie salda”, bo PayPal nalicza w takim przypadku mniejszą prowizję (2,5% zamiast standardowych 4%), a dopiero potem zrobić zakup na HumbleBundle.com (lub gdziekolwiek indziej co przyjmuje płatności PayPal).

  3. Płaciłem kartą, i doliczyło mi 1,5% licząc od aktualnego kursu sprzedaży dolara. Więc znośnie. Możliwe że jak korzysta się ze środków na koncie paypal to jest drożej.

  4. Płaciłem przez amazon payments kartą z mBanku. 4.10$ – 13,81zł.
   Swoją drogą szybko rośnie kwota średnia:]

  5. @gieros – i dodam, że przed zrobieniem tego co opisałeś trzeba coś na tym koncie mieć, a żeby to zrobić można użyć błyskawicznego doładowania środków, które jest BEZPŁATNE i faktycznie jest błyskawiczne (zwykle chyba parę minut). Potem można sobie przekonwertować waluty jak ty napisałeś (a o czym nie wiedziałem, że będzie wtedy taniej), a następnie zakupić bundle.

   @drake29a – właśnie NIE warto płacić przez PayPal kartą, bo ci doliczy prowizję za jej użycie. Lepiej użyć tego co napisałem powyżej (błyskawiczne doładowanie środków), a potem chyba przekonwertować walutę.

  6. Przewalutowanie to 4% prowizji, mi pobrało jakieś 1,5% to nie wiem który jest lepszy sposób:)

 2. Klucz do Serious Sama 3 zawiera też pierwszą część (The First Encounter, The Second Encounter) w wersji Classic.

 3. Ciekawe dlaczego nie ma pierwszego i drugiego starcia (tych oryginalnych). Również odpuszczam, bo wszystko mam 🙂

  Edit: @up, wszystko jasne 😀

  1. Myślę, że poniżej 3,7 $ już nie spadnie, więc teraz lepiej wziąć, w razie ewentualnej podwyżki ceny.

 4. 4$ to wystarczająco niska cena jak na taką paczkę. Tym bardziej że tak naprawdę, jeśli spadnie 50 centów, to zysk niewielki.

  Dałem 4$ kartą mBank przez paypal, sciągnęło mi jakieś 13,32zł więc jeśli poszła jakaś prowizja to rzędu 1-2% i zdaje się że zjadł ją mBank

  1. Paypal też musi z czegoś żyć. W 1% od transakcji nie widzę zbójeckiej prowizji. To już poczta polska ma bardziej złodziejskie prowizje bo za ubezpieczenie pobiera 2% wartości paczki.

 5. jezu, kolejna świetna paczka gier za którymi sie aktualnie rozglądałem, jeszcze jedna taka i przestanę kupować normalne gry.

  czy do wersji deluxe 3 wchodzi też dodatek?
  albo do której którejkolwiek z nich wchodzi dodatek?

 6. Dobrze, że nie kupiłem Seriousów na GameFly. Teraz bym żałował 😉 Jak dla mnie kolejna świetna paczka!

  1. ja dokladnie tak samo mialem kupic na gamefly te dwie czesci HD po funciaku za jedną a tu prosze za 12zl mam wszystkie czesci 😀 tak samo tez nie kupilem SS3:BFE jak byl za 20zl w biedronce 😀

 7. Ja bardzo lobię SS BFE na wypasie sie w multi sie super biega w coop tak z 15min i można sie genialnie zrelaksować:). Moim zdaniem gra jest warta tych 13zl 🙂 jesli ktos lubi quake mode i rozwałke

 8. kupiłem za 1$… teraz chce dopłacić… i mam:

  Make sure your total is over $3.87 to unlock Serious Sam Classic: The Second Encounter, Serious Sam 3 Soundtrack, and Serious Sam Classic: The First Encounter.
  Warning: You will not receive the beat-the-average games! Add just $2.88 more to unlock them!

  czyli 2 i 3 już nie dostane 😛 ?

  1. haha… przeczytaj co zacytowałem… po „over $3.87 to unlock”, jak pamiętam to zawsze były wszystkie BTA wymienione a tu ich ni ma

   heh a ten Warning: się wkleił przy kopiowaniu ale faktycznie to go na stronie nie widać

  2. A, nie zwróciłem uwagi.
   Te SS Classic to są z kluczem do SS3 Deluxe (dostaje się je po dodaniu gry do konta).