The Humble Weekly Sale - gry Tripwire

humble weeklyTym razem w ramach Humble Weekly Sale możemy nabyć gry od Tripwire

– min. 1$ – Red Orchestra, Red Orchestra 2
– BTA (obecnie min. 2.9$) – dodatkowo Killing Floor + wszystkie DLC

Oferta ważna przez tydzień. Gry w formie kluczy steam. Do gier dołączono soundtracki.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "The Humble Weekly Sale – gry Tripwire"

 1. Klucze do Red Orchestra są osobno. Killing Floor to bundle, czyli Killing Flood + DLC pod jednym kodem.

  1. Myślałem o podziale, że dajesz dolara i bierzesz dwie orchestry, a za dolara i 87 centów biorę kf 😉 (akutalnie za całość chcą 2,87)

 2. Niby super-mega bundle, ale tylko jak ma się paczkę znajomych do grania w coopie, bo patrząc na steam to jest bardzo cieniutko w tych grach. KF to 2.5k graczy, RO2 to nawet nie 1k. W porównaniu do L4D 2 (9k) czy Team Fortress (43k!) to slaby wynik. Wszyscy naparzają w CoD, BF albo Armę 🙁

  1. Wcale nie, naparzam w KF i jest naprawdę masa frajdy, multum serwerów, BARDZO POLECAM !!!

  2. Pewnie się nieco rozrośnie liczba graczy od czasu gdy te gry są tak tanio (to dobra reklama)

  3. Zawsze tak jest że gdy dosłownie zrobią taką promocję to nie jest to bez celu…, chciałbym pograc w więcej osób np w RO2 bo naprawdę fajna gierka, i zastanawiam się nad jej ponownym zakupem.

 3. @kuba199234:
  Za tego 1$ kupuj i nawet się nie zastanawiaj. Specjalnie kupiłem kolejną paczkę dla swojego konta (wcześniej pogrywałem w RO1 i 2 na koncie brata) włąśnie po to by móc sobie pograć wspólnie i nie wiem czy nie kupić jeszcze 1-2 dla „opornych” znajomych, co to panicznie boją się PayPala i bundli. Prawdziwa frajda grania w obie RO jest gdy gra się z ludźmi, których znasz i uzgadniasz taktykę, a nie hurrrra do przodu z anonimowymi ludźmi na servach.

  PS:
  Szkoda że Rising Storm ma takie straszne obsuwy i zamiast być darmowym DLC jak Mare Nostrum czy Darkest Hour nawet ludzie z Tripwire poszli z modą wydawania DLC za ~120 zł (tym bardziej chwała naszym rodakom za bardzo Udany DLC Exile do Hard Reset – coraz mniej takich zagrań).

 4. Czy darkest hour ma możliwość grania samemu z botami, bo nie wiem czy instalować tego moda, na notebooku, na którym gram nie mam internetu i nie ma możliwości grania w multi? ściągam na komputerze (wifi radiówka), na którym nie da się grać w nic nowszego niż z 2005 roku. Po drugie czy RO, RO 2 i killing floor mają singla? Kupiłem cały zestaw ale nie wiem czy pogram.

  1. KF niby ma singla, mam ponad 100godzin w tej grze i jeszcze nigdy nie tykałem singla. Jest to jeden z lepszych co-op w jakie gralem 😉