humble weeklyTym razem w  Humble Weekly Sale możemy nabyć następujące gry:

minimum $1
– Anomaly Warzone Earth (Steam+DRM-free)
– Anomaly Warzone Earth: Mobile Campaign (DRM-free)
– Sleepwalkers Journey (DRM-free)
– Funky Smugglers(DRM-free)

BTA $2.95
– Anomaly Warzone Earth: Korea(DRM-Free)
– Bonus Content

Wszystkie gry  poza Anomaly: Warzone Earth w wersji dla Windowsa, MacOS-a, Linuxa i Androida.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "The Humble Weekly Sale – Gry 11Bit Studios"

  1. Lol, to kup takie gry w sklepie za tą cenę? Darujcie sobie takie komentarze, nie pasuje nie kupuje, a nie już jedziemy po paczce dobrych gier. Ludzie zaczynają wymagać cudów w tych paczkach zamiast się cieszyć :/

 1. Za dolca kupione, 2 gry na fona będą. Jak ktoś nie ma Anomaly na steama to też się opłaca. Ale BTA to kiepskie tym razem, bardzo kiepskie jak na HB.

 2. Dla osób które kupiły nie dawno telefon z androidem jest to nie rada gratka bo wszystkie gry 11 bit studios są uważane za jedne z najlepszych gier na urządzenia mobilne na czele z anomaly.

  1. Anomaly KR na fona jest fajne, chwilę też grałem w Funky Smugglers – całkiem przyjazna gra zręcznościowa z odrobiną humoru. Właśnie pobieram 3 grę z tego studia, niedługo wezmę się też za Anomaly WE. Choć i tak dla mnie najlepsze gry jakie znalazłem w HB to Night Sky i Contre Jour.

 3. Kupiłem tylko dla gier na andka ;D

  Funky smmuglers ssie, ale co ja poradzę 😉

 4. Mi sie gra podobala nie zaluje kasy.Juz bez przesady nie zawsze bedzie cos pokroju SS BFE…

  1. Jasne, zwłaszcza że Anomaly Korea w GoogleStore kosztuje tyle co cały bundle 😀

 5. W sumie rzadko gram na androidzie ale, do diaska 10zł to nie majątek (czyli 3$) za gry które na sklepie Google kosztują pewnie ponad 30zł (same anomaly są po 12zł za jedną).

 6. Ufff, a ja się cieszę bo wreszcie bez żalu kupiłem bundla za 1 centa, a na ostatnich Weekly Sale kupowałem za BTA (grzech nie łyknąć całej kolekcji Serious Sama pod Steam, w tym BFE Deluxe Ed razem z pierwszymi epizodami) czy jak tydzień temu przygodówek Telltale z Walking Dead.
  W sumie OK, bo Warzone Earth na Steamie mam jak większość z nas z CD Action, więc i tak mnie nie interesuje a spora kolekcja DRM Free Windows/Linux/Android za 4 grosze nie do pogardzenia. Właśnie łącze zasuwa z torrentami (jak płacę 1 centa to przynajmniej nie będę HB generował ruchu pewnie w rozliczeniach więcej wartego), a jeszcze nawet nie zdążyłem pobrać SeriusSam Weekly kupionego też dziś rano przed wyjściem do pracy.

 7. Co poniektóre marudy się rozbestwiły ostatnimi bundlami… Nie mam jeszcze Anomaly na steama, więc uważam, że oferta jest rewelacyjna – taka gra za 1 centa, plus ekstrasy.