The Humble Weekly Sale - Bastion za dolara!

humble weeklyHumble Indie Bundle rozpoczęło nową inicjatywę – weekly sale . W każdy wtorek rozpocznie się trwająca tydzień inicjatywa o podobnym charakterze do IndieGameStand. Tym razem możemy nabyć grę Bastion

– min. 1$ – gra w wersji DRM-free + klucz steam
– BTA (obecnie min. 3.54$) – dodatkowo soundtrack, dzwonki na sprzęt z Androidem/iPhone’y, artworki i nutowy zapis utworów
– 25$ i więcej – bandana, płyta CD z soundtrackiem, dwie „tematyczne” pocztówki, wliczona wysyłka międzynarodowa

Oferta ważna przez tydzień.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "The Humble Weekly Sale – Bastion za dolara!"

 1. NOTE: must be redeemed by April 23, 2013

  A nie tyczy sie to najdroższej opcji ? Chodzi o to że rzeczy fizyczne zostaną wysłane jeśli złoży sie zamówienie do 23?

  1. Właśnie się zastanawiamy o co może chodzić. „Redeem” samo w sobie musi się odnosić do kluczy. Nie można „redeem” dóbr fizycznych. Naprawdę nie mam pojęcia, muszą to jakoś uściślić…

 2. Brać powyżej średniej, jak ktoś gry z wcześniejszego HIBa nie ma. Soundtrack jest po prostu niesamowity! 😉

  1. Właśnie wziąłem dla samego soundtracka bo grę wygrałem już na SG. Czyli kluczyk będzie do oddania :>

 3. Redeem może w języku angielskim równie dobrze oznaczać „wykupić”, co miałoby sens – dostaniecie szajs pod warunkiem zakupu do konkretnego dnia, ale dlaczego 23 kwietnia skoro bundle trwa tylko 6 dni ?

 4. Naprawdę spoko inicjatywa. Coś mi się wydaję, że sporo dolarów na to pójdzie.

 5. dobra promocja, gra jest bardzo ciekawa, dodam, że istnieje dobre fanowskie spolszczenie

 6. Zaciekawiły mnie dzwonki na sprzęt z Androidem. Można gdzieś zobaczyć próbki?

 7. Wg mnie trzeba wykorzystać klucz albo wygenerować go na stronie po zakupie do 23 kwietnia, w innym wypadku nie będzie już można tego zrobić. Pewnie mają podpisaną umowę do tego czasu na Bastion w takiej cenie.

 8. Albo po prostu nie chcą by ludzie sobie nakupowali 5 milionów Bastionów, by potem nimi handlować. Przez traderów, cena Bastiona mogłaby równie dobrze spaść na stałe do, powiedzmy, 1,5$, a tego twórcy raczej nie chcą.

  1. Ciekawe czy to będą gry z poprzednich bundli, czy też dadzą tytuły, które jeszcze w hibie nie były.

  2. A za tydzień poproszę legend of grimrock albo kratera, nie kupiłem, a były w hb powyżej średniej 🙂 Te konta to wprowadzili, czy były kiedyś? W końcu wszystkie gry na jednym profilu.

  3. Były chyba od zawsze… (no, na pewno ponad rok). I nie wiem skąd wziąłeś pomysł, że Krater był w HIB.

  1. Był w Indie Royale, w Evolved Bundle na przełomie stycznia i lutego.

 9. Z tym kraterem to się pomyliłem. Mea culpa. Jakoś te profile dopiero zauważyłem. Mam nadzieję, że nie będzie sytuacji, że będą gry w normalnym humblu powyżej średniej, a za 2 i 3 tygodnie dadzą w weekly sale. Chyba będę kupować normalne humble za dolara, bo jak potem będzie można kupić gry z ceny powyżej za dolara to wyjdzie taniej niż po cenie powyżej średniej. Mogę poczekać dłużej, mam sporo zaległości a soundtracki i inne dodatki tak sobie mnie interesują.