the evil within 2

The Evil Within 2 PC + DLC – £11.39 (54,47 zł)

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na GBP w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "The Evil Within 2 za 54,47 zł w cdkeys"

   1. RE4 byłby spoko, gdyby nie Ashley i jej „LIJON HELP MI”. W sumie to tą część skończyłem na znalazieniu jej i dla mnie powinne być napisy końcowe xD

    1. Coś jak: „prędkość była OK, tylko zakręt był zbyt ciasny”. Juha Kankkunen

  1. Interesujący początek, środek z momentami dluzyzn ale na bardzo dobrym poziomie i genialne zakończenie. W końcu gra, która trzyma w napięciu do samego końca i zamyka wszystkie/większość spraw. No i tak jak Araven napisał, dla fanów RE4 pierwsza i druga część The Evil Within są obowiązkowe.

  2. Jedynki nie udało mi się ukończyć. W połowie już nie miałem sił w to grać. Dwójkę kupiłem tylko ze względu na oceny na metacriticu i promocyjną cenę na PS4 (za 120 w Media Expert była). Gra jest naprawdę dobra. Jak już ogram to co mam ograć, to pewnie wrócę do niej i zagram sobie new game +.

  3. Chyba wszystko już było powiedziane. Ja jedynie mogę dodać, że gra wyjaśni ci wszystkie wątki fabularne z jedynki (jeżeli grałeś). Bo w fabuła w jedynce była straszne zagmatwana. W dwójce jest wszystko bardzo dobrze opowiedziane i jest też coś na wzór ala otwartego świata, czego w jedynce nie było.

   1. Przez jedynkę nie udało mi się przesiec choć pociągał mnie ostro odjechany świat to odepchnęła mnie mechanika. W dwójkę grałem na jakimś expo gamingowym i całkiem przyjemne, ale czy tak dla zupełnego laika tej serii ma sens?

  4. Bierz. Ja wziąłem za 70 i okazało się, że to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w jakie grałem w 2017r. Chciałem zagrać, licząc, że to będzie niezłe, a to było jeszcze lepsze niż sądziłem – bardzo pozytywne zaskoczenie.

  1. ktoś już gdzieś pisał, chyba na forum. Można wygenerować tylko 2 kody na konto fb. Kolejne juz nie działają. Obejściem podobno są kody z innego konta fb chociaż u mnie to chbya nie działało… :S