X

«

»

Tearaway Unfolded – Przegląd ofert przedpremierowych

tearawayunfoldedJuż za 3 dni na sklepowe półki trafi Tearaway Unfolded, czyli port gry pierwotnie wydanej na przenośną konsolkę PlayStation Vita. Produkcja ta nie jest jednak wyłącznie prostą konwersją i zawierać będzie sporo nowej zawartości – począwszy od nowych mocy, wykorzystujących kontroler Dual Shock 4, poprzez poprawioną oprawę graficzną, a na bardziej rozbudowanych lokacjach kończąc.

Tearaway Unfolded będziecie mogli zdobyć już 9 września. Gra trafi jedynie na konsolę PlayStation 4, zaś za jej powstanie odpowiada studio Media Molecule, twórcy popularnej serii Little Big Planet.

Wersja cyfrowa

Cyfrowe wydanie gry Tearaway Unfolded możecie znaleźć w całkiem atrakcyjnej cenie w PlayStation Store. Grę wyceniono tutaj na 169 zł, co jest jednocześnie jedną z najtańszych ofert, o ile nie zależy Wam na posiadaniu gry na fizycznym nośniku.

Dodatkowo, do zamówień przedpremierowych dokładany jest pakiet „Pop-up”, w skład którego wchodzą między innymi nowe wyposażenie dla bohatera i elementy dekoracyjne, a także ścieżka dźwiękowa z gry.

Płatności za grę możecie dokonać na dwa sposoby: wykorzystując kartę kredytową lub karty prepaid – niestety, europejski PlayStation Store nie obsługuję płatności za pośrednictwem PayPala. Karty doładowujące konto o 100 zł znajdziecie w cenach już od 91,80 zł, natomiast ceny doładowań 200 zł rozpoczynają się od 182 zł.

Wersja pudełkowa

Najniższą cenę Tearaway Unfolded w wydaniu pudełkowym ma dla Was sklep Karen.pl. Gra kosztuje tutaj 166,32 zł, a wysyłka to 9,90 zł (kurier DHL). Podobną cenę oferuje też sklep Salurion.pl166,12 zł, jednak koszt wysyłki jest tutaj nieco wyższy i wynosi 14,99 zł.

>> Tearaway Undolded – wersja pudełkowa – porównanie cen <<

 • Ma Teusz

  Czy przy tworzeniu tych list bazujecie wyłącznie na Ceneo czy sprawdzacie też inne sklepy?

  • Hmm, w zestawieniu pojawiło się PS Store, a ono nie jest nigdy uwzględniane przez Ceneo. Więc sprawdzają też inne sklepy.

   • Ma Teusz

    Celna uwaga. Chodziło (i chodzi) mi oczywiście o wersje pudełkowe, bo w przypadku cyfrówek chyba mamy monopol Sony ;).

    • Shav

     Sprawdzam też inne sklepy. Większość jest jednak na Ceneo, ale czasami pojawiają się jakieś perełki w sklepach poza-ceneowych, że tak to ujmę. 😉 Oczywiście czasem mogę coś pominąć, także gdyby ktoś widział ciekawszą ofertę, to będę wdzięczny za cynk i dodam do przeglądu.

 • #nikogo