Tanie gry na Nintendo Switch
Nintendo Switch
  Polecamy

Tanie gry Nintendo Switch - 50 gier do 50 zł z Nintendo eShop (17.04.2021)

Na posiadaczy konsol Nintendo Switch czekają pokaźne promocje w Nintendo eShop. Zebraliśmy w jednym miejscu aż 50 najlepszych przecen w na gry Nintendo, które pojawiły się w ciągu zeszłego tygodnia. W artykule znajdziecie tylko i wyłącznie gry dostępne do kupienia poniżej 50 polskich złotych 😉

Przykładowe promocje na tanie gry Nintendo Switch:

Pełną listę polecanych gier z Nintendo eShop oraz poradnik opisujący jak kupować gry w innych regionach znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Grupa dla fanów konsol Nintendo Switch

Wszystkich sympatyków konsol Nintendo Switch zapraszamy do specjalnie utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Nintendo Switch.

W tym miejscu znajdziecie newsy, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone konsolom Nintendo Switch, grom i akcesoriom.

Tanie gry Nintendo Switch – gry z Nintendo eShop do 30 zł:

Tanie gry Nintendo Switch – gry z Nintendo eShop do 50 zł:


Jak kupować gry w innym regionie Nintendo eShop?

  1. Na stronie accounts.nintendo.com należy tymczasowo zmienić region konta na kraj, w którym mamy zamiar zakupić taniej grę (region RPA = South Africa).
  2. Dokonać zakupu gry przez konsolę lub przeglądarkę i opłacić zamówienie kartą walutową Revolut lub PayPalem (płatność PayPalem nie jest dostępna w RPA). Jeśli nie macie jeszcze Revoluta, skorzystajcie z naszego linku.
  3. Po zakupie gry możecie z powrotem zmienić region konta na Polskę. Aby tego dokonać ponownie skorzystajcie ze strony accounts.nintendo.com.

Uwaga odnośnie do zmiany regionów

Regiony konta Nintendo możecie zmieniać do woli, niemniej jednak pamiętaj o tym, że zmiana regionu resetuje środki w wirtualnym portfelu Nintendo. Jeśli macie w portfelu jakieś złotówki, najpierw je wykorzystajcie i dopiero później zmieńcie region. Mowa o pieniądzach doładowanych bezpośrednio kartą płatniczą, nie o Gold Coins. Złote Monety, otrzymywane za zakupy w sklepie Nintendo, są przypisane do danego regionu, w którym zostały zdobyte.


Łowcy, jakie gry na Nintendo Switch Wy upolowaliście na ostatnich wyprzedażach w Nintendo eShop? Podzielcie się tytułami w komentarzach 🙂

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.