Tanie gry na Nintendo Switch

Tanie gry Nintendo Switch - 150 gier do 50 zł z Nintendo eShop (19.06.2021)

Wciąż trwa wyprzedaż Digital Deals 2021 w Nintendo eShop, na którą składają się dziesiątki tanich gier Nintendo Switch. Z tej okazji stworzyliśmy dla Was listę aż 150 godnych polecenia gier do 50 zł. Zestawienie podzieliliśmy na trzy progi cenowe: do 15 zł, 30 zł oraz 50 zł.

Przykładowe promocje w Nintendo eShop:

Pozostałe polecane gry Nintendo Switch oraz poradnik opisujący jak kupować gry w innych regionach znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Grupa dla fanów konsol Nintendo Switch

Wszystkich sympatyków konsol Nintendo Switch zapraszamy do specjalnie utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Nintendo Switch.

W tym miejscu znajdziecie newsy, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone konsolom Nintendo Switch, grom i akcesoriom.

Jak kupować gry w innym regionie Nintendo eShop?

  1. Na witrynie internetowej accounts.nintendo.com zmieńcie region konta na kraj, w którym znajduje się tańsza gra (region RPA oznacza South Africa).
  2. Dokonać zakupu gry przez konsolę lub przeglądarkę i opłacić zamówienie kartą walutową Revolut lub PayPalem (płatność PayPalem nie jest dostępna w RPA). Jeśli nie macie jeszcze Revoluta, skorzystajcie z naszego linku.
  3. Po skończeniu zakupów możecie z powrotem przestawić konto na rodzimy region – ponownie skorzystajcie ze strony accounts.nintendo.com.

Uwaga

Regiony konta Nintendo możecie zmieniać do woli, niemniej jednak pamiętaj o tym, że zmiana regionu resetuje środki w wirtualnym portfelu Nintendo. Jeśli macie w portfelu jakieś złotówki, najpierw je wykorzystajcie i dopiero później zmieńcie region. Mowa o pieniądzach doładowanych bezpośrednio kartą płatniczą, nie o Gold Coins. Złote Monety, otrzymywane za zakupy w sklepie Nintendo, są przypisane do danego regionu, w którym zostały zdobyte.


Tanie gry Nintendo Switch – gry z Nintendo eShop do 15 zł

Tanie gry Nintendo Switch – gry z Nintendo eShop do 30 zł

Tanie gry Nintendo Switch – gry z Nintendo eShop do 50 zł


Uff… to była spora lista. Łowcy, jakie Wy kupiliście gry na wyprzedaży Digital Deals 2021 w Nintendo eShop? Podzielcie się w komentarzach swoimi zakupami. 🙂

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.