Promocja na Persona Q

Tanie gry na 3DSa w eShop. Jedna z ostatnich szans na zakup tytułów na konsolę Nintendo!

Łowcy, jakiś czas temu informowaliśmy Was, że Nintendo zamknie eShop na konsolach 3DS i Wii U już 23 marca 2023 roku. Oznacza to, że z cyfrowej dystrybucji nieodwracalnie zniknie ponad 1000 produkcji. Macie więc jedną z ostatnich szans na skorzystanie z promocji w Nintendo eShop i zakup tanich gier na konsolę 3DS. W ofercie sklepu pojawiło się aktualnie kilka naprawdę interesujących obniżek.

UWAGA! Od 29 sierpnia nie można już doładowywać wirtualnych portfeli żadnymi środkami płatniczymi. Jedyną opcją, aby dokonać zakupu gier, jest połączenie konta 3DS z kontem Nintendo Switch, dzięki któremu będziemy mogli dodać odpowiednią kwotę. Zakupy zostaną całkowicie zablokowane już 27 marca 2023 roku. Po tej dacie nadal będziecie mogli pobierać zakupione tytuły, ale miejcie na uwadze, że i ta możliwość zostanie po (nieokreślonym) czasie wyłączona! 🙁

Lista aktualnych promocji na gry na Nintendo 3DS:

Podane ceny obowiązują do 9 stycznia 2023 roku.

Nintendo Switch to hybrydowa konsolka, która szybko zdobyła serca milionów graczy. Uwielbiasz Zeldy oraz Mariany, stań się częścią naszej facebookowej grupyŁowcy Gier Nintendo Switch.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.