Promocja na Hitman 3

Graczu, jeśli interesuje Cię tani HITMAN 3 na Steam niestety póki co musimy Cię zmartwić :/ IO Interactive zdecydowało się na wydanie HITMAN III wyłącznie na Epic Games Store. Niemniej jednak platforma nie powinna być problemem dla prawdziwych fanów przygód Agenta 47 🙂

HITMAN 3 stanowi domknięcie historii Agenta 47 oraz Diany Burnwood, która rozpoczęta została w 2016 r. w grze stanowiącej reboot ponad 20-letniej serii. Pod względem mechanik najnowszy skradankowy sandbox studia IO Software niewiele odbiega od poprzednich części trylogii, choć nie zabrakło kilku zmian w rozgrywce 🙂 W grze HITMAN III Agent 47 może korzystać m.in. z podręcznej kamery, której wykorzystanie jest kluczowa zarówno dla niektórych celów misji, jak i m.in. zdalnego hakowania elementów otoczenia. Sporym usprawnieniem jest również system „skrótów” – po odblokowaniu wcześniej niedostępnej „ścieżki”, skorzystanie z niej będzie możliwe w trakcie kolejnych podejść.

Gdzie kupić tanio HITMAN III

W skład HITMAN III Deluxe Edition wchodzą:

  • gra HITMAN 3
  • dodatkowe kontrakty trybu eskalacji
  • garnitury i przedmioty z Edycji Deluxe
  • cyfrowa ścieżka dźwiękowa gry HITMAN III
  • cyfrowa książka „World of HITMAN”
  • dodatkowe wprowadzenia do misji w postaci komentarza reżyserskiego

Recenzje HITMAN 3 w Internecie

W chwili pisania art. ocena gry HITMAN 3 (PC) w serwisie Metacritic jest niezwykle pozytywna (87 Metascore), zaś w OpenCritic gra zdobyła 94% Critics Recommend! 🙂

W art. zamieściliśmy kilka wideo recenzji, które mogą okazać się przydatne w podjęciu decyzji dot. zakupu taniego HITMAN III.


Łowcy, jeśli poszukujecie promocji na dwie pozostałe części trylogii HITMAN, sprawdźcie poniższe oferty 🙂

Aktualne promocje na HITMAN 2 Gold Edition na PC

Cena HITMAN na Steam

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.