Polecamy

Tani BIOMUTANT na Steam (PC) - promocje na mix Kung Fu Pandy oraz Devil May Cry

Nareszcie! Po kilku latach czekania ujawniono datę premiery BIOMUTANT na Steam. Gra inspirowana filmami z serii Kung Fu Panda oraz mechanikami znanymi z gier open-world i slasherów, takich jak Devil May Cry, zadebiutuje na PC już 25 maja 2021 r. 🙂 Ponieważ zaczęły spływać do nas pytania dot. tego gdzie najlepiej kupić tani klucz Steam BIOMUTANT… Wasze życzenie jest dla nas rozkazem 😉

Łowcy, listę sklepów oferujących tani BIOMUTANT na Steam znajdziecie w dalszej części wpisu 🙂

Promocje na tani klucz Steam BIOMUTANT

Co prawda nie jest znana jeszcze cena BIOMUTANT na Steam, niemniej jednak biorąc pod uwagę kwotę jaką trzeba zapłacić za wydanie pudełkowe (cena w elektromarketach wynosi 229 zł) zapewne developerzy celują w „standardowe” 249 zł. Na szczęście pre-ordery Biomutant w wersji cyfrowej zaczęły już pojawiać się w takich sklepach jak CDKeys, czy też Instant Gaming.


Łowcy, dacie szansę BIOMUTANT? Co sądzicie o oprawie graficznej oraz settingu produkcji od Experiment 101? Mała ciekawostka… Polskich graczy powinien ucieszyć fakt, że gra zadebiutuje z pełnym polskim udźwiękowieniem, a przynajmniej tak twierdzi karta BIOMUTANT na Steam.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.