Promocja na Sea of Stars na Switcha

Szybka wycieczka do Afryki i Sea of Stars na Switcha za jedyne 70 zł (57% zniżki) w Nintendo eShop

Premiera Sea of Stars już jutro. Tytuł zadebiutuje na rynku 29 sierpnia 2023 roku. Biorąc pod uwagę, że produkcja zbiera fenomenalne oceny od recenzentów, to postanowiliśmy poinformować Was o świetnej promocji w Nintendo eShop. W południowoafrykańskim regionie sklepu cena Sea of Stars wynosi jedynie R315.00 (70,05 zł). W polskim oddziale za tytuł ten przyjdzie nam zapłacić aż 161,99 zł!

Przypominamy, że data premiery Sea of Stars została zaplanowana na 29 sierpnia 2023 roku.

Jak zakupić grę w innym regionie Nintendo eShop?

Łowcy, poniżej znajdziecie szczegółową instrukcję, która krok po kroku przeprowadzić Was przez proces zakupu gier w innych regionach sklepu Nintendo.

  1. Przejdź na witrynę internetową accounts.nintendo.com i zmień region konta na kraj, w którym znajduje się najtańsza wersja gry, w tym przypadku jest to RPA.
  2. Dokonaj zakupu gry przez konsolę lub przeglądarkę i opłać zamówienie kartą walutową Revolut lub PayPalem.
  3. Po skończeniu zakupów możesz ponowni przestawić konto na rodzimy region – wystarczy raz jeszcze skorzystać z witryny accounts.nintendo.com

UWAGA!

Zmiana regionu konta nie jest niczym ograniczona i proces ten można powtarzać wielokrotnie. Pamiętajcie jednak, że każda zmiana regionu resetuje środki, które znajdują się wirtualnym portfelu Nintendo. Jeśli posiadacie już jakąś kwotę, to radzimy najpierw ją wykorzystać i dopiero później zmienić region. Mowa o pieniądzach doładowanych bezpośrednio kartą płatniczą, a nie o Gold Coins. Złote monety, które otrzymuje się za zakupy w sklepie Nintendo, przypisywane są do regionu w którym zostały zdobyte

Nintendo Switch to hybrydowa konsolka, która szybko zdobyła serca milionów graczy. Uwielbiasz Zeldy oraz Mariany, stań się częścią naszej facebookowej grupyŁowcy Gier Nintendo Switch.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.