Świąteczne obniżki w Amazon Appstore

Amazon-Appstore

Goat Simulator – $0.99
Deus Ex: The Fall – $0.99
Castle of Illusion Starring Mickey Mouse – $0.79

Przypominamy, że cały czas możecie pobrać za darmo m.in.: Terraria, Worms 3, Five Nights at Freddy’s i wiele innych aplikacji.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Świąteczne obniżki w Amazon Appstore"

 1. No zesz w morde 😀 Zdazylem kupic wczoraj Castle of Illusion w google play, tu bym mogl za coiny. Fail.

   1. Trzeba było mieć chyba zachomikowane z danych promo. Nazbierało się tego parę tysięcy, więc wbrew oburzeniu kolegi nie szkoda „wydać” 99 coinów na Deus Ex The Fall czy Goat Simulator. W końcu one są do wydania tylko na apki androidowe i nic innego, a darowanemu koniowi…
    Zresztą takie małe gierki jak dwie wymienione wyżej nieźle nadają się na tablety, ba nawet lepiej sprawdzają się na tablecie niż PC, przynajmniej w przypadku fatalnego portu PC Deus Ex The Fall. Niezły zabijacz czasu jeśli ktoś np: dojeżdża do szkoły itp. Poza tym jak zauważyłem wczoraj po Wigilii – rodzinna dzieciarnia w wieku lat paru zabija się za takimi gierkami – dobrze przynajmniej że nie jak Kyle w South Parku w odcinku „Freemium Isn’t Free” – S18e06 do obejrzenia legalnie na southpark cc com.

    1. Fajnie, że trzeba było miec. Ale ja pytam o tu i teraz.
     I odpowiadam (co prawda, to tylko cash/coins-back, ale zawsze): dalej jest akcja na amazonie, zwracają częśc za wyselekcjonowane zakupy. I tak np. za HitmanGo (99coins) zwrot 30coins. No, chyba że to taki stary klient, jak ja – to wtedy dorzucają 125coins spod czapy.
     Kto znajdzie inne sposoby?

 2. Zawsze mam lekką zadumę jak widzę promocje na gry mobilne. Kto to w ogóle kupuje? Czy to naprawdę frajda grać na małym ekraniku najczęściej w jakimś dziwnym otoczeniu w takie kiepskie gierki?
  Jak ja osobiście gram to rozgrywka musi idealnie komfortowa. Duży ekran, wygodne słuchawki lub dobre nagłośnienie, wygodny fotel, ciche i spokojne otoczenie itp..
  Gry mobilne są całkowitym zaprzeczeniem mojej prywatnej wizji grania w gry 🙂
  Kupowanie gier mobilnych zawsze postrzegam jako podatek od 'uzależnienia’ 🙂

  1. Spędzam zwykle po 6-7h tygodniowo w busie/pksie (dojeżdżam na uczelnię 30km) i to 45-60 minut trzeba jakoś spędzić. Można się gapić przez okno, można zamulać słuchając muzyki (praktykuję), jak jest w miarę jasno to można coś przeczytać (również praktykuję) i można w coś poorać na telefonie. Choć fakt faktem, raczej nie zdarza mi się kupować gier, to poluję na codzienne darmowe appki na amazonie (albo kupuję je za coiny, które dostałem za free), płacę minimum za androidowe bundle i ostatnio kupuję Hallsy, bo praktycznie za każdy kod można dostać grę.

   Swoją drogą, ostatnio po nie wiem ilu godzinach prób udało mi się w końcu dojść do jednego zakończenia w Out There. Dla tych bardziej upartych szczerze polecam.

   1. Ja mam 80km na uczelnie i prawdę mówiąc początkowo nawet próbowałem w coś grać i cośrobić ale po paru latach to już tylko zwykle trochę internetu, a tak to cicha spokojna muzyka i zamulam (i budzik żeby nie przegapić stopu) 😉