X

«

»

Świąteczna Wyprzedaż w sklepie Ubisoftu – dzień 5

uplay

Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut – 20,00 zł – Steam
DmC: Devil May Cry – 27,00 zł – Steam
DuckTales: Remastered – 22,40 zł – Steam
Remember Me – 23,40 zł
Resident Evil 4 HD – 32,00 zł
Resident Evil Revelations – 27,00 zł – Steam
Resident Evil 5 – 25,16 zł
Resident Evil 6 – 30,00 zł – Steam
Resident Evil HD REMASTER – 32,00 zł – Steam
The Typing of The Dead: Overkill – 14,97 zł – Steam
The Walking Dead – 23,97 zł
The Walking Dead: Season 2 – 14,97 zł

Pełną listę przecenionych gier znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Bionic Commando – 8,00 zł
Bionic Commando: Rearmed – 8,00 zł
Crysis 3 – 27,45 zł
Dead Rising 3 Apocalypse Edition – 79,60 zł
Dead Space 3 – 27,45 zł
Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut – 20,00 zł – Steam
Devil May Cry 4 Special Edition – 52,49 zł
DmC: Devil May Cry – 27,00 zł – Steam
Dragon Age: Inquisition – Game of the Year Edition – 133,33 zł
DuckTales: Remastered – 22,40 zł – Steam
Kingdoms of Amalur: Reckoning™ – 14,50 zł
Lost Planet 3 – 25,00 zł
Remember Me™ – 23,40 zł
Resident Evil 4 HD – 32,00 zł
Resident Evil Revelations – 27,00 zł – Steam
Resident Evil 5 – 25,16 zł
Resident Evil 5 : Gold – 55,50 zł
Resident Evil 5 : The Untold Stories Bundle (DLC) – 36,96 zł
Resident Evil 6 – 30,00 zł – Steam
Resident Evil HD REMASTER – 32,00 zł – Steam
Resident Evil Revelations 2 – Full Bundle – 111,00 zł
SimCity™ – 49,50 zł
STRIDER – 18,00 zł
The Typing of The Dead: Overkill – 14,97 zł – Steam
The Walking Dead – 23,97 zł
The Walking Dead: Season 2 – 14,97 zł
Titanfall Deluxe Edition – 29,99 zł

 • Remaster pierwszego RE był już gdzieś taniej?

 • Nareszcie Resident Evil HD w rozsądnej cenie 🙂

 • Witam uprzejmie

  Pewnie kupiliście pozycję: Resident Evil HD REMASTER – 32,00 zł – Steam. Pytanie, czy po zakupie gra jest w bibliotece Uplay, czy tylko dostaje się klucz do aktywacji na Steam, a w bibliotece Uplay nie ma śladu?

  Z poważaniem

  • Co Ty masz z tym witam uprzejmie i z poważaniem w każdym poście? Masz jakąś dysfunkcję?

   • Na innych forach to samo ma xD A co do pytania, pojawia się również w bibliotece Uplay gra i dodatkowo klucz który należy aktywować na steamie

    • I można bezpośrednio przez steama uruchamiać, bez pomocy dodatkowego uplay?

    • tak

    • tak

   • Witam uprzejmie

    Hmm, a w czym Ci to przeszkadza? Czasy, w których ludzie mieli znikomą przepustowość łącza i nadmiar informacji nie był pożądany, dawno się skończyły. Jak ostatnio patrzyłem, to był wolny kraj. Nikomu się krzywda nie dzieje, wszędzie dookoła czyta się o poprawności politycznej, o tolerancji i szacunku. Masz prawo wyboru, czyta to, co Ci odpowiada i od kogo, zawsze możesz ignorować 🙂 …ale pamiętaj, że jeżeli Ci ten nadmiar przeszkadza składający się z „Witam uprzejmie” i „Z poważaniem”, to informuję Cię, że użyłeś znacznie więcej słów w swojej wypowiedzi, która nawet nie jest na temat mojego wątku. Mogłeś to napisać do mnie prywatnie, chyba że szukasz sprzymierzeńców w tej jedynie słusznej walce przeciwko: „Witam uprzejmie” i „Z poważaniem”.

    Widzisz, na przykład Marcin89 poniżej zna sprawę, także jest jakby nie patrzeć rozpoznawalność, pewnie nicka nie kojarzy, a zwrot tak 🙂 😉

    Z poważaniem

    • Kojarzę z pclaba 😀

    • Witam uprzejmie

     Od razu widać, że swój człowiek 😀 😉

     Z poważaniem

    • Uważaj na witam, możesz się na tym przejechać.

    • Sam się o komentarz prosić, ponieważ z savoir vivre’u zrobiłeś sobie znak rozpoznawczy. Takt jest stonowany, subtelny a nie ostentacyjny. Epatujesz tym bez wyraźnej potrzeby. Zwyczajnie się wyróżniasz i to nie wcale przyjaźnie.

    • Kamil

     Tak mnie ta dyskusja wciągnęła, że zapomniałem po co kliknąłem w posta…

    • Chodzi o to, że nie masz w tym umiaru i robi się to nadgorliwe. Opcje są dwie. Albo masz jakąś dysfunkcję (np. nerwica natręctw) – i nie śmieje się, piszę całkiem poważnie i uprzejmie. Albo chcesz być rozpoznawany negatywnie w internecie. Twoje „Witam uprzejmie” i „Z poważaniem” z punktu widzenia drugiej osoby nie jest normalne. Zwracam na to uwagę tak samo jak zrobiłbym to osobie, która pisałaby z błędami ortograficznymi.

    • Bądź sobą 😉
     Miło się czyta uprzejmych ludków w necie 😀
     Tego nigdy za wiele. 3m się

   • A to trzeba mieć teraz dysfunkcję, żeby być uprzejmym. Co za czasy…

    • Okay, to wyobraź sobie takiego nadgorliwca wśród swoich znajomych. Ilekroć go widzisz, on Ci mówi „dzień dobry”, choćbyś go mijał 1000 razy na godzinę. Ze wszystkim trzeba mieć umiar. W tym przypadku zaczyna być komicznie. Uprzejmość, to nie wymuszony zwyczaj czy kompulsywny chorobliwy nawyk. Uprzejmość to uszanowanie drugiego człowieka według zasad przyjętych w danej grupie.

    • Szu

     Epatowanie wysublimowanym słownictwem na forum dla graczy też może wyróżniać „nie wcale przyjaźnie” 😉

    • Zgadzam się z Tobą w zupełności. Nadgorliwość może być irytujące i najczęściej taka właśnie jest. Nie mniej tego typu „kompulsywna” uprzejmość znacznie mniej mi przeszkadza niż wylewające się z każdej strony chamstwo, niezadowolenie i cały ten hate, który stał się jakimś właśnie czymś zwyczajnym. Nawet jeżeli sztuczne i powtarzane to wole to uprzejme powitanie niż „Siema buraki” lub podobne, a nim zdążysz odpowiedzieć to już słyszysz po raz trzeci „twoja matka”.
     Fakt jest taki, że w środowiskach internetowych wszyscy traktujemy się po koleżeńsku bo tak jest znacznie bardziej komfortowo i następuje swego rodzaju rozluźnienie, ale nie zapominajmy o wzajemnym szacunku bo jednak jesteśmy sobie obcy. W realnym świecie za taką „uprzejmość” co najwyżej ktoś Ci zwróci uwagę, a za tą „koleżeńską” płacz u mamusi bo Ci papę dżemem wysmarowali. Ale, ale…ja jestem produktem pre-gimnazjalnym gdzie nikt nikomu nie truł o wychowaniu bezstresowym i trochę inaczej postrzegam szacunek do drugiego człowieka.

    • Wracając do sedna… umiar wystarczy. Stosowność do sytuacji również. VAMET skoro tak się lubi wyróżniać, musi sobie zdawać sprawę, że będzie takie reakcje wywoływał. Z etykietą też ma to coraz mniej wspólnego, gdy poczyna obraz niczym w krzywym zwierciadle. Swoje ramy ma dobre wychowanie, jak również uzasadnione ruganie. A ten hejt, o którym opowiadasz nie wziął się znikąd. Starsi, seniorzy, dają taki przykład, więc i dzieci adaptują pod siebie wzór ów. Taka nasza narodowa przywara „narzekactwo”, ukształtowane przez lata.

    • A tak przy okazji, kolega VAMET chciał być sprytny tylko nie skumał, że „witam” jest zwrotem niegrzecznym, w którym autor od razu na wstępie stawia się wyżej w hierarchii od osób do których się zwraca.

    • Witam uprzejmie

     Widzę, że ludzie lubią dopisywać sobie przeróżne historie, żeby tylko mieć poparcie na swoje wypowiedzi. Szczerze mówiąc, mam to w głębokim poważaniu, postrzeganiem mojej osoby przez innych i co sobie o tym pomyślą. Widać ludzie lubią sobie pogadać na jakiś temat, byle pogadać, bo żadnego to innego skutku nie niesie ze sobą. Siedzę w tych czeluściach netu od początku jego istnienia w Polsce, troszkę już widziałem i doświadczyłem. Podejrzewam, że niektórzy z Was jeszcze się w tym czasie nawet nie urodzili albo dopiero uczyli się siadać na nocniku. Może po prostu za stary już jestem i zobojętniały na wszystko dookoła. Stary, zgrzybiały dziad, ale wiecie co, dobrze mi z tym. Tak bardzo Was interesuje i przeszkadza kilka wyrazów, moja osoba? Litości, macie to tak samo w głębokim poważaniu i Wasze wypowiedzi są podyktowane, byleby się czegokolwiek czepić jak lemingi, jeden po drugim wpadacie w nicość myśląc, że zbawiacie świat…

     ulicznygrajek – odpisuje akurat klikając odpowiedz pod Twoją wypowiedzią, ale kierowana jest ona do wszystkich z tego wątku, wątku niezmiernie interesującego. Ba! W polityce partie nazwałyby to specjalne kreowania tematu zastępczego, żeby cichaczem coś innego wprowadzić.

     Z poważaniem

    • Tak właśnie się trochę zdziwiłem czytając początek, bo nie widziałem żadnego związku tej wypowiedzi z błędnym użytkowaniem słowa „witam”. Bo nie sądzę, żeby Twoim zamierzeniem było wywyższanie się od razu na wstępie. A tu dopiero pod koniec napisane, że nie do mnie.

 • Gorąco polecam przygodówki od Telltale Games,The Walking Dead & The Walking Dead: Season 2. Pozytywne emocje gwarantowane.

  • Aktywacja gry odbywa się za pomocą platformy Telltale Games, dlatego wole poczekać na promo Steam

 • Nareszcie będę miał okazje zapoznań się z pierwszą częścią Resident Evil! Przeszedłem już wszystkie pozostałe z wyjątkiem Zero, które ma się niedługo ukazać w wersji HD na PC..

  • Capcom robi już remaster RE2, ma wyjść pod koniec 2016, zapowiedział też remaster RE3 (jakoś w 2017 ma być), więc będzie komplet 😉

   • I gra gitara.:) Swoją przygodę z tą serią zaczynałem właśnie z RE2.:)