X

«

»

Świąteczna oferta dnia w Gamesplanet (13.12)

gamesplanet

Watch Dogs – 13.99£ – Uplay
Sniper Elite 3 – 27,59€ – Steam

 • Jaki Steam, Uplay dla Watch Dogsa :/

  • Tak oczywiście że Uplay. Mój błąd… późno było i zapomniałem zmienić.

 • big_bad_lynx

  te ceny to jakiś żart?

 • Kwasdlamass

  Czy przypadkiem ta strona nie miała wyłapywać okazji? Oferta powyżej na taką nie wygląda. Ostatnio zresztą jakby coraz więcej podobnych rodzynków na stronie się trafia.

  • Gryzuold

   16 funtów, czyli jakieś 77 zł za jedną z najlepszych gier tego roku (nie licząc opinii hejterów których kalkulatory z ubiegłego wieku nie podołały tytułowi przyzwoicie działającemu na „high” nawet na komputerach sprzed 2010 roku) to nie jest promocja? Było gdziekolwiek taniej w OFICJALNEJ dystrybucji? Sprzedawane przez keyshopy czy „traderów” kupony nvidii nijak się do takowej zaliczyć nie da. Jeśli dla Ciebie za drogo to poczekaj jeszcze pół roku i oczywiście doczekasz się ceny 30-40 zł.

   • Czy my myślimy na pewno o Watch Dogs? Bo na usta cisną mi się inne określenia niż „najlepsza gra tego roku” czy „działa na high na komputerach sprzed 2010 roku”.

    • Gryzuold

     Niewiele mnie interesuje co i gdzie Ci się ciśnie, faktem jest że W_D jest nie tylko w mojej opinii jedną z lepszych gier jakie wyszły na pecety w tym roku. To że nie sprostała hype’owi to zupełnie inna sprawa. I tak, działa na high na średniej klasy komputerach kupionych jeszcze w czasach poprzedniej generacji konsol, wbrew hejterskiemu bełkotowi o jakoby „koszmarnej optymalizacji”, bo gra chodzi nie gorzej od starego GTA4 a na pewno lepiej od niego wygląda. Niestety na porównanie z pecetowym portem GTA5 jeszcze przyjdzie poczekać, jestem dziwnie spokojny o wynik tego porównania (niestety).

    • Skoro taki jesteś skłonny do polemiki to proszę o dowody twoich twierdzeń, np specyfikacje techniczną tego komputera z 2010 roku. Jeśli chodzi o gust do gier to każdy ma swój, tak jak i tyłek. Dla mnie Watch Dogs był rozczarowaniem. A o pctowy port GTAV faktycznie można być spokojnym, Rockstar nie ma idiotycznej polityki 30 fpsów i zwykle dopieszczają swoje porty.

    • Gryzuold

     Nie z 2010, starszy. Core 2 Quad (3.5GHz), 6GB DDR2, HD5850. Dopieszczenie portów Rockstara to całkiem zabawne stwierdzenie, bo zaprzecza faktom że GTA3 był praktycznie niegrywalny na kartach ATI (np. całkiem mocnych jak na owe czasy Radeonach 8500), a GTA4 na dwurdzeniowcach (które były standardem w czasie premiery tej gry).

 • na razie słaba cena chyba chodziło im o najniższą cene na steam a wiadomo że lubie lubią kolekcjonować na steam tym bardziej jak ja.