Summer Sales – wszystkie gry w wersji cyfrowej do 40% taniej.

Ciężko polecić cokolwiek, gdyż obniżki są raczej symboliczne. Możliwe jednak, że pojawią się jakieś dodatkowe promocje w postaci dziennych ofert.

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Summer Sales na Ubishopie"

 1. Nie no, pojechali z tymi obniżkami. Taki np: Tomb Raider (i to edycja zwykła, nie survival) jedyne 209 zł:
  http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/pd/ThemeID.8605700/productID.273171900/Tomb_Raider.html
  Podczas gdy premierowa cena w PL to było AFAIR 139 zł w pudełku, od dawna chodzi po 50-60 zł na wyprzedażach, a w zeszłym tygodniu kupiłem na Gamefly za 30 zł. Przy tym 209 zł wydaje się „propozycją nie do odrzucenia”.

  BTW:
  Jak wygląda sprawa gier sprzedawanych w Ubishopie, które są Steamworks (bo Tomb Raider nie wystepuje chyba w innej wersji) – dostaje się go na Uplay czy po prostu klucz Steam?

  1. Zdaje się, że i to i to. Gra będzie w twojej bibliotece, ale i tak musisz ją uruchomić przez steam. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

  2. Nie pamiętam już gdzie kupowałem Tomb Raidera, ale ja mam go dodanego tylko w steamie, z uplayem wo gule się nie łączy.

  1. No taki driver san francisco jest dobry, far cry 3 też, reszta to zazwyczaj dania dla wielbicieli odgrzewanych kotletów.

  2. Do „przeciętny”

   Dobry masz gust skoro dla Ciebie syfem są gry takie jak: seria Tom Clancy’s(Rainbow Six, Ghost Recon, Splinter Cell, HAWX), Assassin’s Creed, Far Cry, Heroes of Might and Magic…

 2. Jest coś wartego uwagi na tej promce, bo nie chce mi się przeszukiwać całego katalogu?:P

 3. Dobry masz gust skoro dla Ciebie syfem są gry takie jak: seria Tom Clancy’s(Rainbow Six, Ghost Recon, Splinter Cell, HAWX), Assassin’s Creed, Far Cry, Heroes of Might and Magic…