Zimowa Wyprzeda Steam 2022

Ostatni dzień Steam Winter Sale 2022. Najlepsze promocje na gry PC z Zimowej Wyprzedaży Steam

Wszystko zgodnie z planem! Punktualnie o godzinie 19:00 rozpoczęła się wyczekiwana przez graczy PC-towych Steam Winter Sale 2022. Standardowo, serwery Valve zostały kompletnie „zaskoczone” i przeżywają prawdziwe oblężenie. Zimowa Wyprzedaż Steam 2022 potrwa przez najbliższe dwa tygodnie, do 5 stycznia 2023 roku.

Tradycyjnie, przygotowaliśmy dla Was specjalny wpis zawierający najlepsze promocje na gry PC z Zimowej Wyprzedaży Steam 2022. Jak co roku, sklep Valve działa z ogromnymi problemami. Dlatego też zamieszczajcie śmiało w komentarzach najciekawsze oferty na tanie gry PC, które Waszym zdaniem zasługują na wyróżnienie 🙂

Aktualizacja

Łowcy, to już ostatnia doba na skorzystanie z promocji z tegorocznej Zimowej Wyprzedaży Steam. Oferty wygasną 5 stycznia, o godzinie 19:00.

Polecane promocje Zimowej Wyprzedaży Steam 2022

Poniższa lista zawiera najlepsze promocje na gry Steam Winter Sale 2022, wybrane przez Redakcję oraz Społeczność Lowcygier.pl:


Wygodne przeglądanie ofert w ramach Steam Winter Sale 2022

Łowcy, polecam Wam skorzystanie ze strony GG.Deals, która pozwala w łatwy sposób wyszukać najlepsze oferty na tanie gry PC w ramach Zimowej Wyprzedaży Steam. Gdy tylko wszystkie promocje zostaną zaindeksowane, to poniżej znajdziecie najbardziej przydatne filtry. Dzięki nim bez problemu sprawdzicie ceny tytułów z listy życzeń oraz wyłowicie najciekawsze perełki Steam Winter Sale 2022 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.