Steam Summer Sale startuje już dziś o 19:00!

winter-sale1Już za godzinę poznamy pierwsze obniżki na Steam Summer Sale! Czy doczekamy się nowego programu lojalnościowego z nagrodami? Czy  pojawią się jakieś atrakcje dla kolekcjonerów kart? Zapraszamy do dyskusji na Łowcach oraz śledzenia wszystkich aktualnych obniżek na stronie Sledź Okazje

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Steam Summer Sale startuje już dziś o 19:00!"

 1. Za godzinę to znaczy kiedy, bo nie widzę godziny dodania waszego wpisu. Dopiero wróciłem z pracy więc jestem nie w temacie.
  Pozdrawiam.

  1. Jak najedziesz na datę newsa (11 lipca 2013) to Ci się w dymku pokazuje godzina.

   Czyli za godzinę za godzinę.

  1. W zimie prawie w ogóle nie było – 80%. Ja się specjalnie nie napalam na obniżki. Bardziej liczę na jakiś fajny program z nagrodami – może być coś związanego z kartami!

  2. -75% już nie robi na mnie wrażenia, szczególnie w €. Steam kiedyś wyznaczał standardy wyprzedaży, może znowu się o to pokusi.
   Może właśnie nagrodami będzie dodatkowa zniżka :0

 2. No, czekamy. Zimowa wyprzedaż przez dość długi czas była wyjątkowo kupiasta, dopiero bliżej końca zaczęły się pojawiać sensowne obniżki, obawiam się, że z letnią może być podobnie.

 3. Rok temu wyprzedaż startowała 12 lipca.

  Ja najbardziej czekam na 75% na Dishonored 😉

 4. A jak długo będzie trwać promocja? I czy będą zmieniać obniżki w trakcie trwania? Pierwszy raz to widzę jak coś 😉

  1. ogolnie SSS ma trwac do 23 lipca, a poszczegolne promocje albo dobe albo 8 godzin, albo jeszcze sa 3 gry poddawane glosowaniu, ktora wygra ta bedzie w promocji i to trwa chyba 12 godzin

 5. pojawią się jakieś atrakcje dla kolekcjonerów kart – oni już się dali „wydoić” to pewnie jakiś ochłap dostaną.

  1. Popieram, sam chętnie wrócę na pustkowie potestować mody, z których nigdy nie skorzystałem i obadać te wszystkie DLC, w które nigdy nie grałem.

 6. The Steam Store is experiencing some heavy load right now. Please try again later.

 7. To przez was, tak odświeżaliście steama czekając na wyprzedaż, że go zddosowaliście 😛

 8. Hahaahaa no i nic nie ma a zrobili taki hype 😀 nie wierze 😀

  STOP STOP, jednak coś się dzieje, o mój Boże 😀

 9. Już widzę, że będzie do zdobycia odznaka z Summer Sale, problem w tym że trzeba mieć 10 wybranych gier, żeby ją zdobyć.

 10. No, podejrzalem pare rzeczy – na razie mnie nie zainteresowaly. I znowu strona padla heheh.

 11. Wymienie karty: Football Manager 2013, Skyrim, Tomb Raider
  Na karty: Bioshock Infinite, Prison Architect, Reus

  Nick taki sam jak tutaj 😉

 12. Te letnie karty kolekcjonerskie można tez dostać przez głosowanie na grę która ma być w promocji. Przy okazji bardzo proszę was o głos na Dishonored 🙂

  Co do obniżek to coś słabo to wygląda… no ale to pierwszy dzien.

 13. To przykre że nawet gdybym chciał coś kupić to i tak mam 5% szans że w ogóle wyświetli mi się nastpny krok do kupowania ;/

 14. „Po wytworzeniu odznaki letniej wyprzedaży (oraz innych odznak) otrzymasz wymienialne przedmioty – emotikony do użycia w czatach i dyskusjach na platformie Steam oraz tła, które możesz użyć na swoim profilu. Odznaka letniej wyprzedaży ma 5 poziomów – możesz ją wytworzyć aż 5 razy, aby otrzymać nowe przedmioty. Każde wytworzenie odznaki doda do twojego konta punkty doświadczenia, co przybliży cię do następnego poziomu Steam.”

  oni chyba maja ludzi za debili 😉

 15. strona im sie wiesza co kilka minut, co dopiero jak chameryka wroci z pracy …