Steam Summer Sale 2022

Steam Summer Sale 2022 - wybierz z nami najlepsze gry Letniej Wyprzedaży Steam

Punktualnie o 19:00 wystartowało święto pecetowych graczy – Steam Summer Sale 2022 🙂 Letnia Wyprzedaż Steam to świetna okazja, aby zaopatrzyć się w wymarzone gry PC w niskiej cenie. Choć promocje na gry Steam na platformie Gabe’a Newella trafiają się regularnie, to akurat zazwyczaj w czerwcu udostępniane są najlepsze oferty. Czemu? Sezon ogórkowy w branży oraz… wakacje!

Letnia Wyprzedaż Steam 2022 potrwa od 23 czerwca do 7 lipca. Aby żaden Łowca nie przegapił dobrych okazji, jak zawsze przygotowaliśmy zbiorczy artykuł, w którym znajdziecie najlepsze promocje na gry PC i dodatki. Zgodnie z tradycją, liczymy na Waszą pomoc! W końcu „co setka głów to nie jedna” 😉 Już wielokrotnie udowodniliście nam, że potraficie w mig wyłapać wyprzedażowe perełki, mimo że serwery Valve złapały zadyszkę.

Polecane gry Steam Summer Sale 2022 przez Społeczność Lowcygier.pl

Najlepsze promocje na gry Letniej Wyprzedaży Steam według Redakcji oraz Społeczności Lowcygier.pl:

Lista w trakcie powstawania! Choć serwery Steam tego nie ułatwiają 🙂


GG.deals – porównywarka cen gier PC (Steam, GOG, Epic Games Store)

Zdajemy sobie sprawę, że przecenionych gier PC jest wiele, a przeglądanie sklepu Steam nie należy do najprzyjemniejszych zadań. Z tego też powodu zapraszamy Was do skorzystania z platformy GG.Deals, dzięki której dużo łatwiej znajdziecie najciekawsze oferty udostępnione w ramach Steam Summer Sale 2022.

Korzystając z GG.Deals możecie w łatwy sposób przejrzeć „naj” promocje ze Steam Summer Sale 2022:


Łowcy, wesprzyjcie nas w wyłonieniu najlepszych promocji Letniej Wyprzedaży Steam! Razem wybierzmy najgruuubsze promeczki! Swoje propozycje podajcie w komentarzach 🙂

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.