-80% – Life is Strange Complete Season (Episodes 1-5) – 14,39 zł
-65% – Life is Strange 2 Episode 1 – 11,51 zł
-40% – Life is Strange 2 Complete Season – 98,74 zł
-70% – Life is Strange: Before the Storm – 18,29 zł
-30% – VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action – 37,79 zł
-50% – The Red Strings Club – 26,99 zł
-69% – Dream Daddy: A Dad Dating Simulator – 16,73 zł
-40% – Ceress and Orea – 4,31 zł
-60% – Masquerada: Songs and Shadows – 28,79 zł
-90% – 2064: Read Only Memories – 7,19 zł
-45% – Rabi-Ribi – 35,74 zł

Pełną listę obniżek znajdziecie na GG.deals.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Steam – LGBTQ+ Sale"

    1. No to pogratulować przyszłych kapłanów, dla których przekaż chrześcijański jest obcy, za to utożsamiają polityczną propagandę z wiarą.

    1. Aleś się zafiksował na tej seksualności i zboczeniach. Wiesz, że świat istnieje też poza sprawami łóżkowymi oraz genitalniami innych osób? Gratuluję Ci tak w ogóle, że jesteś „normalnym” hetero człowiekiem, bo widać, że potrzebujesz poklepania po pleckach za bycie takim super <3

    2. Można prosić o jakieś namiary na taką paradę? Chętnie bym sobie pooglądał te waginy, tyłki i cycki. Nawet w sumie te penisy mogą być.

    3. Gdzie widziałeś takie parady? Chętnie zobaczę ludzi chłodzących legalnie sobie tak roznegliżowanych publicznie. Kiedyś pod wpływem takiego argumentu oglądałam godzinami nagrania z parad szukając specjalnie kogoś pod takowy opis i niestety poległam. Niestety sami normalnie wyglądający ludzie, tylko kurde wszędzie te tęcze i kolory :/

    4. To jesteś ślepa. Nie będę za ciebie szukał. W Polsce się dopiero rozkręcają. Ale PiS napompował lewicę, to się rozwiną w tym aspekcie za jakiś czas. Za granicą na golasa paradują.

    5. To czekam na linki 🙂 Będę miała satysfakcję, że przegrzebiesz te godziny nagrań wesołych, śpiewających ludzi w poszukiwaniu negliżu xD

    6. No w ogóle <3 Z 30 komentarzy na ich temat już tu nawaliłeś 😀
     Mam nadzieję, że pamiętasz, że samogwałt i stosunek przedmałżeński też są zakazane przez katolicyzm, bo inaczej też z Ciebie taki mały zboczek <3 Seks tylko heteroseksualny, po ślubie i tylko w celach spłodzenia potomstwa!! :<

    7. BTW. Wystąpienia w bieliźnie się nie liczą. Chyba, że stroje kąpielowe, które pokazują tyle samo się liczą do Twojej listy zboczeń, to wtedy nie mam argumentu.

    8. „Wiesz, że świat istnieje też poza sprawami łóżkowymi” – to niech społeczność tzw. lgbt trzyma sprawy łóżkowe w swoich czterech kontach!

     Co do parad, za granicą są bardziej wulgarne i obsceniczne!

    9. Jakich czterech kontach? Bankowych? Masz cztery konta bankowe? Po co komu tyle… A to LGBT nie może trzymać swoich spraw łóżkowych na jednym koncie? Np. Jak kupią łóżko i poduszkę do niego to mogą płacić jednym kontem, czy muszą czterema?
     Kurde, dziwne masz wymagania :/

  1. Inwazja LGBT obejrzana? Dobrze wydane pieniążki podatników? Na pewno dużo lepiej niż robi to Steam tagując treści z tą chorą ideologią!

    1. Normalność to nie jest wartościowanie ludzi po ich preferencjach seksualnych, sztuczne demonizowanie, wymyślanie bajek i przypisywanie ogółowi grupy cech jakichś pojedynczych, źle zachowujących się jednostek, które wszędzie się trafiają.

    2. W medycynie/biologii, już dawno nie stosuje się pojęcia normy jako takiej. Wystarczy spojrzeć choćby na wyniki badań. Jeśli np.jakiś lab wydaje wyniki z określeniem norm obok, to delikatnie mówiąc, radzę go unikać. Nie wspominając o super naukowych artykułach w internecie. Tym bardziej pojęcia ze słownika języka polskiego nie odnoszą się akurat do tego zagadnienia.

    3. 1- Nie ma czegoś takiego jak ‚normalność’… a jak już idziemy tą drogą to we wszystkich gatunkach zwierząt występuje homoseksualizm więc nienormalnością jest mówienie, że jest to nienormalne.

     2- Nikt nie jest w pełni zdrowy psychicznie ani fizycznie.

     3- W każdym kraju są inne… i co teraz?

     Jedyne co jest normalne i oczywiste to to, że za pedo powinno sie dostać kulke w łeb.

  2. Chyba realiów nie znasz. Amerykańska firma? Cała Ameryka prowadziłaby krucjatę, zapomnieliby o Blizzardzie i zaczęli o Steamie.

    1. Serio? Twierdzisz, że trzeba być białym, hetero mężczyzną, żeby być szowinistą? Ładnie uogólniasz, pislewaku. Ja jestem hetero, biały i mi wcale nie przeszkadzają. Mało tego, kilku to moi dobrzy znajomi.

     Co zabawne, prawie wszyscy to są neolibki (wolność gospodarcza i obyczajowa), czyli totalne przeciwieństwo komuszego PiSu.

     I tak umiera mit marksizmu kulturowego, który sami prowadzicie xD

    2. A potrafisz ironię wychwycić? Nie jestem z PiSu. Nie jestem wyborcą PiSu. Brzydzę się socjalizmem. Jestem konserwatywny w kwestiach obyczajowych. Jesteś już kolejną osobą tutaj, która sobie o mnie coś wyobraża i jak zwykle pudłuje. A wystarczy najpierw zapytać.

  3. Olaboga, jakieś coś na całym świecie nie jest dla ciebie. Zagłada cywilizacji! Nie lubisz wątróbki? Zakazać, bo przecież jaśnie pan, pępek świata nie lubi i nie będzie jadł.

   Kurna, 21 wiek, w Polsce nadal 16 xD

   1. Myślenie o seksie w kategoriach hetero jest UNIWERSALNE i PONADCZASOWE. Jak lubisz zboczków lub jeśli sam nim jesteś, to twój problem.

    1. Mam pytanie, ale odpowiedz tak szczerze: czy kiedykolwiek rozmawiałeś z takimi osobami? Jakkolwiek próbowałeś zrozumieć ich punkt widzenia? Czy tylko na podstawie swoich klapków na oczach patrzysz przed siebie i widzisz co widzisz?

    2. A rozmawiałeś ze mną, czy tylko po jednym wpisie sobie stwierdziłeś, że mam jakieś klapki na oczach? Mój punkt widzenia jest przemyślany i zgodny ze Słowem Bożym i nie wynika z jakiejś zjadliwości wobec osób homo. Nienawidzę tylko tej przebrzydłej ideologii, która tak naprawdę szkodzi homoseksualistom na całym świecie. Oni często mówią, że to co robią ideolodzy LGBT+ jest złe i chcą żyć w spokoju, bo nie robią ze swojej skrzywionej seksualności wielkiego halo. Ciekawe, że heteroseksualni nie łażą po ulicach i nie muszą się chwalić, że są heteroseksualni, prawda? Już to powinno dać do myślenia. Pozdrawiam.

    3. Ale wiesz, że Bóg potępią homoseksualizm i homoseksualistów? Jak nie wiesz, to przeczytaj List do Rzymian 1 rozdział. A jak ci się nie spodoba treść tam zawarta, to ty masz problem z Bogiem, a nie Bóg z tobą. Poza tym jakbyś rzeczywiście rozumiał, co Jezus zrobił dla ludzi na krzyżu, to byś wiedział, że homoseksualizm jest grzechem, który jest bardzo poważnie potępiany przez Boga.

    4. no to zacznę:
     1. Bóg nie ma prawa istnieć i koniec kropka.
     1.5 nie wklejaj religii na łowcach
     2. kogo to obchodzi że homo jest grzechem. Żyjemy w 21 wieku.
     3. i tak nic już nie wygrzebierz więc lepiej wstydu oszczędź i usuń komy

    5. Książka napisana 2000 lat temu, przez ludzi obcych nam kulturowo, wielokrotnie przepisywana, cenzurowana przez sam KK. W dodatku nie była pisana po polsku i jak trochę się tym interesowałem to masa rzeczy jest bardzo luźno przetłumaczona xD

     No na pewno ważniejszy argument w dyskusji o LGBT niż opinie lekarzy czy naukowców

    6. Jak tak podążasz za pismem co do litery, to pewnie tych homoseksualistów też kamienujesz i nie nosisz na sobie ubrań z więcej niż jednego rodzaju materiału? Czy może tylko tak wybiórczo sobie wybierasz czego przestrzegać, a czego nie, żeby ci książka pasowała do ideologii?

    7. Tak, mam całą sakwę kamieni. Noszę zamiast papierów do roboty 😉 Ale wy jesteście durni ludzie, że głowa boli! Przypisuj sobie mordercze zamiary.

    8. Ok, czyli jednak pewne nakazy zawarte w książce sprzed tysięcy lat, która kieruje twoim życiem mogą jednak być przestarzałe? Wiec dlaczego akurat ten dotyczący homoseksualizmu nie jest? Dlatego, bo kamienowanie nie jest wygodne, ale nienawiść już tak? Czy może jest jakiś inny powód dla którego stosujesz się tylko do części nakazów i zakazów?

    9. Jeśli mam być szczery to hmm… wystarczy mi już kilka Twoich wpisów w podobnym tonie? 🙂 A nienawiść zawsze jest nienawiścią – co prawda jestem osobą nie wierzącą w Boga (Bóg jest dla mnie zaledwie tylko filozofią), ale mega mnie dziwi, że jest tutaj tyle osób, które są pełne jadu i jeszcze sobie gębę wycierają religią. Drogi Katoliku, zgodnie z Twoją religią Ty masz kochać, powtórzę raz jeszcze, KOCHAĆ bliźniego swego jak siebie samego. Nie wierzę, ale najgorszemu wrogowi nie życzyłbym jakiejkolwiek szkody, która mogłaby też we mnie uderzyć.

     A co do ideologii: ideologii jest mnóstwo różnych i nie ma w tym nic nowego. Każdy ma swoje poglądy na taki temat, ale „dzielenie” się nimi w taki sposób jaki robisz, czyli obrażając innych, wyzywając od „zboczuchów” oraz dzieląc się wypaczoną wersją Twojej wiary jest karygodne.

     Prosiłbym Cię byś przemyślał serio to co piszesz.

    10. Nie tylko sobie wygodnie założyłeś, że kogoś nienawidzę, ale też to, iż jestem Katolikiem. W obu przypadkach grubo się mylisz. Pozdrawiam. Aha, i od ateistów nie uczę się KOCHAĆ. Od tego mam Boga. A jak ci się nie podoba Jego zdanie temat tego jak widzi grzech homoseksualizmu, to już tylko i wyłącznie twój problem.

    11. Co jest bardziej zboczone:
     1) wartościowanie ludzi wg ich preferencji seksualnych, nieustanne wyobrażanie sobie co i z kim robią
     2) wartościowanie ludzi wg tego kim są na co dzień, jakimi ludźmi są, jakie wartości wyznają
     ?

     Kto tu jest zbokiem?

    12. No i ty taką przejawiasz. Ja sobie nie wyobrażam w głowie co robią ze sobą znajomi geje, czy lesbijki (a miałem okazję poznać i tych i tych, choć o wielu dowiedziałem się dużo, dużo później), zawsze postrzegałem ich w kategoriach nie ich seksualności (bo to dla mnie właśnie dewiacja, utożsamianie wszystkich ludzi z czynnościami seksualnymi) a jako LUDZI, tego jak się dogadujemy, ich wartości, działań, etc. I tu w żadnym aspekcie mi nie zawinili, większość z nich była/jest do rany przyłóż.

     Radzę oglądać mniej telewizji, a więcej wiedzy czerpać z życia (przy nieco bardziej otwartym umyśle).

    13. Dalej nic nie rozumiesz. Nic o mnie nie wiesz, a sobie już wytworzyłeś mój fałszywy obraz w swojej głowie. Nie mam zamiaru ci się tłumaczyć. Pozdrawiam.

     P.S. Rad od nieznajomych z zasady nie przyjmuję.

    1. Ja się nie przejmuję, co sobie ty i inni negujący podstawowe zasady moralne i biologiczne o mnie myślą. Wiem, że racja jest po mojej stronie. Na razie widzę prawie samych hejterów zdroworozsądkowego i prospołecznego myślenia o zdrowym społeczeństwie jako o społeczeństwie heteroseksualnym.

    2. Nie masz lepszych metod na spędzanie weekendu niż hejtowanie czegoś co możesz po prostu ominąć? Stary, to są tylko gry. Nie zrobią Ci krzywdy, nie wylezą Ci z monitora jak Samara z Ringu.

    3. A kto tu hejtuje? Wyrażam swoje zdanie. Zabronisz? Od zamykania ust to są faszyści i komuniści. Dopóki żyję w miarę wolnym kraju będą sobie pisał o czym mi się żywnie podoba. Poza tym nie udawaj głupiego. Dobrze wiesz, że nie chodzi mi o gry, tylko o kolejną próbę inżynierii społecznej ze strony macherów LGBTQWERTY, którzy chcą zdemoralizować społeczeństwa na całym świecie i zastąpić tradycyjne wartości takie jak rodzina.

    4. Przecież sam pisałeś w poście wyżej, że ”
     Nienawidzę tylko tej przebrzydłej ideologii”. Zatem masz odpowiedź na pytanie „A kto tu hejtuje” (mała podpowiedź: sprawdź, co to ‚hate’ in English).

    5. Będziesz nauczyciela angielskiego uczył angielskiego? Źle trafiłeś kolego 😉 Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem, że nienawidzę IDEOLOGII, a nie ludzi. To jest ogromna różnica!

    6. Już tego typu teksty wielokrotnie słyszałem. Nie rusza mnie to. Nie ty mnie oceniasz jako nauczyciela tylko dyrekcja i dzieci. I jedni i drudzy są zadowoleni, także uprzejmie proszę, abyś udał się na najbliższy bambus. Pozdrawiam.

    7. Myślę, że skoro wielokrotnie już takie teksty słyszałeś, to coś musi być na rzeczy. Pozostaje mi tylko współczuć twoim wychowankom. Również pozdrawiam 🙂

   1. LiS naprawdę jest na siłę w tym zestawieniu. Jeśli wyznacznikeim gry lgbtq+ jest fakt wystepowania opcjonalnych wątków niehetero, to ja się pytam czemu „Dragon Age: Origins: nie jest w tej promocji?

    1. Skoro gra pozwala na związek homoseksualny to niby dlaczego nie ma być podpięta pod zestawienie gier z takim wątkami? 🙂
     Bo akurat ta gra się Wam podobała, a LGBT fuj? 😀

    2. Z kilku powodów. Przede wszystkim wątki lesbijskie były calkowicie opcjonalne. Po drugie ta gra nie epatowała polityką. Zupełnie nie pasuje do ideologii lgbtq+.

    3. Ale Ty wiesz, że w Polsce sobie wymyśliliście, że to jakaś ideologia? xD U reszty to po prostu orientacje seksualne lub tożsamość płciowa, niezwiązana z polityką, także pasuje, bo jest wątek homoseksualny, nawet jeśli opcjonalny.

    4. Dokładnie – wątek homoseksualny był opcją, którą dodali twórcy. Więc jeżeli kogoś interesuje taka opcja to dzięki wyprzedaży wie, że takowa jest. No i tyle, co tu dużo tłumaczyć xD

    5. W tej logice można by też podłączyć „Dragon Age:Origins. Uważam za nieprecyzyjne klasyfikowanie gier jako lgbtq+ na tak marnych podstawach. Takie „Gone Home: już ma więcej sensu, ale nie Lis

    6. No i co z tego? Przepraszam, że nie wspomniałam o tak ważnym aspekcie jak dyskryminowana mniejszość heteroseksualna pod gównoburzą o LGBT xD

    7. Tak czy siak ważniejsza była chyba fabuła niż to ,że można wskoczyć do łózka babie.Strasznie triggerują mnie czasy ,gdy coś jest wstawiane jako warte obejrzenia ,bo jest tam homo.Historia upada w filmach przez takie zagrywki.

  1. No właśnie, jeden wątek z pocałunkiem, do którego można było nie dopuścić … wielkie halo. Lesbijskie w c*uj

   1. Nie jeden wątek. Nie jeden pocałunek. Można było skończyć grę kolejnym pocałunkiem i jawnym przywiązaniem romantycznym do Chloe. Niezależnie co się wybrało to gra traktuje o silnej więzi między dwoma przyjaciółkami. Akurat u kobiet te granice relacji się potrafią się łatwo zacierać, bo nie jest to tak stygmatyzowane 😉 Tak czy siak, w Before the Storm jawnie zrobili z Chloe gejówę, więc naprawdę trudno mi się z Tobą zgodzić, że nie było w podstawce lesbijstwa. Tak czy siak – zależy od gracza i jego wyborów jak sobie interpretuje swoją rozgrywkę.

 1. Kurde tyle pisiorów w tym wątku, nie wiedziałem że komputery i internety już pojawiły się we wschodnich lepiankach, a co dopiero gierki na kompa 🙂

  1. A skąd wiesz, że pisiory? Tak sobie założyłeś? Jakie to proste, tak świat widzieć. I czym się różni twój komentarz od tych, które krytykujesz? Tym, że widać w nim pogardę na pierwszy rzut oka. Lepianki? Serio! Postarłbyś się bardziej. Pozdrawiam.

   1. Całuski pisiorku, nie burz się tak, polecam porządnie w sobotę wieczór poimprezować i odpocząć w domku w niedziele jak bozia przykazała i nie wychodzić nigdzie 😉

    1. ciekawe widac zboczeńcy jak ty mają dar jasnowidzenia ale coś ci źle działa może kiszkę stolcową ci partner przebił i krew do mózgu poleciała bo masz wizję dziwne hehe ja nie mam żadnego kolegi w dresie i nie mieszkam na osiedlu ale widać wiesz lepiej.Uważaj na kiszke dobrze radze nie jeden się przekręcił przez to pupcia służy do wypróżniania i niczego więcej 🙂

    2. Dla mnie Pan Jezus Chrystus. Dla ciebie przyczynek do pogardy. Przypominam, że umarł też za ciebie. A że nie wierzysz w to, co dla ciebie zrobił, to już twój problem.

    3. Słabiak z tego Jezusa, potrafił leczyć ludzi jednym palcem i miał moce niczym Jedi a zabili go jacyś podrzędni rzymscy legioniści i powiesili na krzyżu, nie chciałbym żeby taki słabeusz reprezentował moją religię 🙂

    4. Jeśli porównujesz postać historyczną do bajki sci-fi, to nie mamy o czym rozmawiać. O Jego zmartwychwstaniu słyszałeś, czy tylko sobie wygodnie tu pominąłeś, żeby się ponabijać. Pereł przed wieprze nie będę już rzucał, aby ich nie podeptały. Pozdrawiam.

 2. W ogóle to jest piękne jak tu wszyscy gardzą i brzydzą się LGBT dlatego muszą się koniecznie wypowiedzieć pod tym newsem zamiast scrollować dalej. No one cares, włączcie sobie wiadomości to Wam się lżej zrobi.
  Wracając do tematu wyprzedaży – ja się zastanawiam czy Night in the Woods brać. Bardzo rzadko ta gierka w ogóle jest na przecenie i kusi. Ktoś śledzi temat czy warto brać za 50zł?

  1. Na razie oficjalnie najtaniej było za około 43zł. Sama się czaję od dłuższego czasu na to, ale te 50-40zł, to dla mnie jeszcze ciut za dużo w natłoku innych tytułów do ogrania. Chociaż ponoć warto.

 3. Masquerada: Songs and Shadows – to jest coś o homosiach, to ma oznaczać #bogata historia czy po prostu „maskarada”, koleś w maseczce biega i jest kolorowo?
  Mam zamiar ograć tę gierkę tylko jeszcze nie wiem kiedy…ale już czeka.

 4. Stop robienia z Łowców forum politycznego! Nie pokazujcie takich „promocji”, bo to tylko wyzwala falę nienawiści z obu stron (a o to niektórym niestety chodzi).

  1. No ale kto tu przede wszystkim robi z tego politykę? Osoby przychylne/neutralne, czy negatywne, które za wszelką cenę muszą w każdym temacie lgbt dorzucić swoje trzy grosze i podpinać pod to politykę?

    1. Idą sobie ludzie w miarę spokojnie przez miasto i są przy tym atakowani przez obrońców narodu i wartości chrześcijańskich. O to ci chodzi?

    2. Idą ludzie ci sami wynajęci by wmawiać normalnym że ich zboczenie jest normalne i pół nadzy obrażają uczucia religijne i symbole narodowe.I to słusznie nie jest tolerowane tylko szkoda mi chłopaków z policji że marnuja czas i zdrowie.

    3. Jacy ludzie? Wynajęci przebierańcy w stringach udający kopulację to są spokojni ludzie? A może wulgarne hasła na ich manifestach też są ok? Żyjemy jeszcze w jakiejś kulturze cywilizowanej, bo już nie pojmuję co się z ludźmi dzieje?

 5. Przymierzam się do kupna Lis2 jak wyjdą wszystkie epizody.Czemu gra ma oznaczenie Lgbt+ skoro to jest opowieść o dwóch braciach.Może ktoś wytłumaczyć?

  1. Bo jak bracia lubią też korzystać z uroków kazirodczego życia, dzięki tej grze niedługo nazwa zostanie zmieniona na LGBTQ+K 😉 A tak na serio, to wszystko zasługa opcjonalnego wątku w LiS. W sumie można by tu wrzucić np. Mass Effect i sporo innych RPG.

    1. Ok, mały spoiler, ale jako jedyna osoba odpowiem Ci rzeczowo i niehomofobicznie na zadane pytanie. W 3 odcinku można doprowadzić w jednej scenie do pocałunku między głównym bohaterem a innym mężczyzną, więc jednocześnie zdecydować, że bohater jest biseksualny. Można także wypowiedzieć się o swoich preferencjach przy ognisku, jeśli się nie wybrało, żeby być gdzieś indziej. Tyle. Gdyby nie YouTube to bym się nawet nie zorientowała, że była taka opcja. Dodatkowo w grze w tle występuje także bohater homoseksualny (Jacob). Ma mały udział w 4 odcinku. Oraz masa hipisów z 3 epa podchodząca luźno do tematu „intymnych relacji romantycznych”.

   1. Niestety żeby to określić, musiałem przeczytać kilka z tych rakpostów. Ale na szczęście teraz mogę przestrzec innych.

    1. To przestań myśleć i wartościować ludzi wg tego co lubią robić i z kim, to przestaniesz być zboczeńcem. Normalni ludzie nie wyobrażają sobie czynności seksualnych ludzi w chwili podania im ręki, czy kontaktów z nimi na co dzień. To jest właśnie zboczenie.

    2. Przestań swoje chore poglądy prezentować publicznie to nikt cie nie będzie nazywał zboczeńcem.To co robisz w łóżku twoja sprawa ale jak zaczynasz to głosić publicznie to się nie dziw że inni cię atakują.Zboczeńcy w tym kraju nie mają szans i marna prowokacje lewackiego lgbt lobby nic tu nie dadza.Doprowadzicie tylko do tego że powstaną oganizacje anty które beda przesladowac zboczeńców i wtedy dopiero będzie płacz.

    3. Masz rację, zboczeńcy to rak. Tylko homoseksualizm jako zboczenie klasyfikowany nie jest. Za to jak najbardziej popieram nazywanie rakiem gwałcicieli, pedofilów czy osoby zaglądające innym do łóżka.

    4. Klasyfikacja to kwestia umowna co nie zmienia faktu że homo to zboczenie.Jak ktoś nie będzie klasyfikował pedofilii jako zboczenia to przestanie być to zboczeniem ? NIE.Natura klasyfikuje co jest normalne a co zboczeniem i żaden człowiek swoją decyzja tego nie zmieni.Celem współżycia jest potomstwo a to daje tylko seks między płcią żeńską i męską.Wszystkie inne relacje to odstęp od normy a więc zboczenie.

    5. Żyjemy w czasach cywilizowanych, gdy nie trzeba mieć 15 dzieci żeby przeżyło jedno. Wbrew temu co twierdzi kościół, seks nie jest już uprawiany tylko po to, żeby pozwolić na przetrwanie gatunku. Jeśli tylko takie czynności byłyby dozwolone, to nienaturalne byłoby również pisanie głupich komentarzy na łowcach, a mimo wszystko się tym zajmujesz.

     Zresztą w naturze jest wiele gatunków przejawiających skłonności homoseksualne. Homofobia za to występuje tylko wśród ludzi.

  1. To geje się całują z innymi gejami? Kurde, faktycznie, zszokowało mnie to zdjęcie 🙁 A te pióropusze… Mogli włożyć czapkę z daszkiem to nie, musieli się wybić chamy jedne.

   1. żadne geje tylko pedały/zboczeńcy i to jest obrzydliwe bo wszelkie akty seksualne nie powinny być okazywane publicznie a zwłaszcza te nienormalne

    1. Jesteście fantastyczni xD <3 Tak łatwo Was sprowokować będąc po prostu osobą, której świat nie zawala się gdy zobaczy osoby tej samej płci trzymające się za ręce <3

    2. Ooo, czyli jakbyś zobaczył dwie homoseksualne osoby, które trzymają się za ręce to nie miałbyś nic przeciwko? 😀 Bo bardzo Ci zależy, żebym się oburzyła pocałunkiem, czyli te ręce są ok. Tyle dobrze <3

    3. faceci normalni podają sobie też ręce albo ojciec trzyma syna za ręke tak więc to zupełnie co innego niz całowanie się w usta w takich strojach jak ci panowie na fotce powyżej

    4. Mój świat się nie zawala więc spokojnie i naprawdę gdyby chodziło o trzymanie się za ręce nie byłoby problemu.Ja do tych chorych ludzi nic nie mam i niech robią co chcą o ile się z tym nie afiszują.Żadnego z nich bym nie skrzywdził ale ich prowokacje powodują to że niektórzy ci mniej grzeczni mogą reagować agresją.