Android: Stardew Valley – 24,99 zł
iOS: Stardew Valley – 23,99 zł

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Stardew Valley na Androida i iOSa od 23,99 zł"

  1. Nie wiem, ale sam biorę pod uwagę zakup tej gry (chociaż mam ją na steam), myślę że w tej cenie całkiem atrakcyjnie się prezentuje. 🙂 Warto chyba zobaczyć na yt, czy różni się czymś od wersji na pc. Chociaż wg. mnie przeniesiona gra została 1:1.

    1. Rozwiązanie wspierane przez devów, to naprawdę łatwe. Robiłem to na iOS, chyba wiązało się z przeniesieniem pliku i tyle. Gra wygląda na 1:1 kopia ze Steam.

   1. Jak masz na steam i grasz to też warto. Zerknij, na necie jest poradnik jak przenosić savy między PC a androidem ;]

 1. Ja dodam tylko tyle jeszcze że gra na iOS jest tańsza 😛 pewnie nikt kto ma ipada czy iphone nie kupi tej gry na wyprzedaży bo za tanio 😛

 2. Na kompie grałem na padzie. Jakoś nie wyobrażam sobie inaczej na androidzie. Są jakieś pady do komórek? To znaczy, wiem, że są, ale czy są jakieś sensowne? Polecacie coś?

  1. Ja polecam pada od xbox one s 🙂 jest świetny. Do emulatorów na telefonie używałem pada ipega (średnio polecam), pad od x bije go na łeb.

   1. No właśnie gram na padzie od xboxa na pc. Działa z androidem? Oooo, to muszę sprawdzić!

    1. Obsługuje. Dzięki, nie pomyślałem, że jest taka możliwość. Człowiek uczy się całe życie, a i tak potem głupi umiera 😛

    2. A że zadam przy okazji takie pytanie, testowałeś może pada od x na Stardew Valley w wersji na androida? 😛 Bo ciągle zastanawiam się czy nie kupić tą giereczkę i ciągle się waham.

    3. No jeszcze nie kupiłem tej wersji. Dopiero się zastanawiam. Grałem na PC.

    4. Całkiem znośnie gra się też na czystym dotyku jbc, chyba wszystkie możliwe opcje sterowania postarali się umożliwić. Kupiłam jak tylko wyszło i tylko walka w kopalni była irytująca. Takie drobiazgi jak np to że narzędzia zmieniają się same w zależności od potrzeby, albo twoja postać biegnie do punktu gdzie przyciskasz bardzo pomagaja ogarnąć.

    5. To faktycznie brzmi to zachęcająco. Chyba zakupie chociaż na przetestowanie, jak nie przypasuje to najwyżej zwrócę. Chociaż już nie pamiętam ile to czasu na google play teraz jest, na steam można zwrócić w ciągu 2h… a na GP… Chyba też 2h… a może godzinę, dawno nic nie kupowałem. Ostatnio jak na tel to gram w Rucoy Online i jakoś wciągnąłem się. Ale stardew Valley od dawna chciałem mieć na telefonie.

   2. Ipegi są o tyle fajne, że potrafią być BARDZO kieszonkowe, moja ulubiona to taka, która z telefonu robi taką klasyczną kieszonsolkę, ekran na górze pad płasko na dole. Niestety, mam ajfona a apple pasjami ubija nieautoryzowane pady. :/