X

«

»

Starcraft II: Legacy of the Void – Przegląd ofert przedpremierowych

scIIlotvZa 5 dni zadebiutuje Starcraft II: Legacy of the Void, trzecie rozszerzenie do kultowej strategii od firmy Blizzard. Dodatek ten skupi się na tajemniczej i zaawansowanej technologicznie rasie Protossów. W Legacy of the Void pokierujemy przede wszystkim Artanisem, przywódcą Protektoratu Protossów, a naszym celem będzie uniknięcie zagrożenia ze strony Amona – upadłego przedstawiciela starożytnej rasy Xel’Naga.

Uwaga: Legacy of the Void to samodzielne rozszerzenie – do jego działania nie potrzebujecie Wings of Liberty i Heart of the Swarm. 

Starcraft II: Legacy of the Void pojawi się w sprzedaży od 10 listopada. Rozszerzenie to dostępne będzie wyłącznie na komputerach PC i MAC.

PC – wersja cyfrowa

Najkorzystniejszą ofertę zakupu Starcraft II: Legacy of the Void w formie cyfrowej znajdziecie w Cdkeys.com. Rozszerzenie kosztuje tutaj 27,99$, czyli w przeliczeniu około 109 zł. Kwotę tę możecie obniżyć o dodatkowe 5% korzystając z kodu zniżkowego dostępnego na facebookowym profilu sklepu. Jest to zdecydowanie najlepsza propozycja – ceny dodatku w polskich sklepach zaczynają się od około 125 zł.

Grę otrzymacie w dniu jej premiery w formie klucza do aktywacji na platformie Battle.net.

>> Starcraft II: Legacy of the Void – PC – wersja cyfrowa – porównanie cen << 

PC – wersja pudełkowa

Jeśli chodzi o wydanie pudełkowe to warto zwrócić uwagę na propozycje dwóch sklepów. W Euro.com.pl gra dostępna jest w cenie 129 zł – po zakupie możecie odebrać ją w jednym z salonów tej sieci lub też skorzystać z darmowej przesyłki kurierskiej.

Podobną cenę znajdziecie też na Empik.com129,99 zł. Odbiór w wybranym przez Was sklepie jest bezpłatny.

>> Starcraft II: Legacy of the Void – PC – wersja pudełkowa – porównanie cen << 

PC – Edycja Kolekcjonerska

lotvek

Edycja Kolekcjonerska gry Starcraft II: Legacy of the Void podążą śladem wyznaczonym przez poprzednie kolekcjonerki od firmy Blizzard Entertainment. W pudełku, poza płytą z grą, znajdziecie więc podręcznik, ścieżkę dźwiękową na płycie, kulisy tworzenia produkcji na DVD i Blu-ray oraz zawartość cyfrową – skórki i portrety do Starcraft II, zwierzaka do World of Warcraft, dodatkowy rewers kart do Hearthstone, wierzchowca do Heroes of the Storm i zwierzaka wraz z protosską transmogryfikacją do Diablo III.

To wydanie najtaniej znajdziecie w sklepie 3kropki.pl, gdzie zapłacicie za nie 270,99 zł. Najtańsza opcja dostawy to „Paczka w RUCHu” – 5,99 zł.

Z uwagi na darmową przesyłkę kurierską warto zainteresować się też propozycją CDP.pl279,99 zł.

>> Starcraft II: Legacy of the Void – PC – Edycja Kolekcjonerska – porównanie cen << 

 

  • Czekam na wersję GOTY i kupuje.

  • Trochę bez polotu ta EK. Za dużo cyfrowego crapu, za mało fajnych rzeczy. No ale tak działa Blizzard, połączenie wszystkich swoich gier. Działa zaskakująco dobrze, wiedzą co robią, i co ludzie są w stanie zrobić dla cyfrowego crapu

  • Co za uboga kolekcjonerka. Już HOTS był słaby ale to już jest przegięcie.

  • Wow! Nieźle cena spadła, niektórzy napalili się wcześniej na preorder za $40. Dla niezorientowanych: LotV zawiera kampanię protossów, wprowadza nowy tryb co-op missions (gra w 2 osoby w różne losowe misje z elementami jednostki-bohatera gromadzącego exp, trochę przypomina mi to warcraft3) plus tryb archon (sterowanie jednej bazy przez 2 osoby, co znacznie ułatwi ogarnianie rozgrywki, pozwoli na coaching itd.). Cała (potężna) część Arcade Games jak wiadomo jest darmowa. Jeśli znajomy kupi SC2, może grać w drużynie jako terran za darmo („sc2 spawning”)

    • mam pytanie: żeby grać w multi (ze wszystkimi jednostkami etc) musze mieć komplet dodatków czy wystarczy jeden ?