«

»

Śródtygodniowe promocje na Steamie – gry osadzone w Śródziemiu

Guardians of Middle-earth – 4,74 €
LEGO The Hobbit – 4,99 €
LEGO The Lord of the Rings – 4,99 €
Lord of the Rings: War in the North – 4,99 €
Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition – 9,99 €

 • Serdecznie polecam LEGO LotR i LEGO Hobbit, bardzo udani przedstawiciele gier z serii lego. Hobbit co prawda nie przedstawia wydarzeń z ostatniego filmu, co jest dużym minusem, ale poza tym gra się bardzo dobrze podobnie jak w i LotRa.

  • Hobbito dodatki są coś warte? chyba nie dodają nic fabularnie/lokacyjnie, tylko skiny postaci/bronie? W Hobbita jeszcze nie grałem (posiadam), LotRa fabularnie ukończyłem ale nie wymaksowałem, bo … się nie dało 😛 gra ma nieco bugów, które devowie poprawili dając graczom kody do gry … świetnie :/

   • Nie wiem, nigdy nie kupowałem żadnych dlc do gier z serii lego, ale chyba zrobię wyjątek dla Batmana 3, bo bez dlc nie da rady zdobyć wszystkich achievementów : Co do LotRa to ma trochę bugów, ale żaden nie przeszkodził mi w zdobyciu 100%.

    • Ja nie mogłem np zdobyć skrzynki w bitwie Gandalfa z Sarumanem w jego wieży – Saruman leciał w okno, rozbijał je, ale skrzynka nie wyskakiwała (na youtube oglądałem kilka filmów, żeby w końcu to dorwać i nie udało się)

  • eragon30971

   Czy w LEGO Hobbit otwarty świat jest tak samo duży jak w LOTR? I czy w Hobbicie tak samo można sobie pójść do Mordoru czy Shire?

   • Ciężko mi powiedzieć czy świat jest tak samo duży jak w LoTRze, ale sama gra jest na pewno krótsza, bo nie przedstawia ostatniego filmu. Da się chodzić po Shire, Mordoru nie pamiętam, ale pewnie też jest 😛

 • Mam nadzieję że kiedyś wydadzą odświeżoną Bitwe o Śródziemie 2 z dodatkiem lub 3 część ^^ to byłaby kozak giera