«

»

Śródtygodniowe promocje na Steamie – Dead Cells, Guacamelee!, Salt and Sanctuary, Sundered i Project CARS 2

-33% – Dead Cells – 48,23 zł
-40% – Guacamelee! Super Turbo Championship Edition – 32,39 zł
(taniej na G2A)
-40% – Salt and Sanctuary – 38,99 zł
-40% – Sundered – 43,19 zł
-27% – Sundered Game + Soundtrack – 71,26 zł
-60% – Project CARS 2 – 71,96 zł

 • The Division jest za niecałe 40 zł na steam też w sklepiku

 • O, sól podrożała. Czyli pewnie na sztimowej wyprzy będzie taka cena, a na zimowej wróci taniej, za 24 zeta. Też dobrze, zdążę zmniejszyć jeszcze backlog.

  Co do Dead Cells, to jak ktoś chce, a się zastanawia, to nie myśleć za długo, bo gra ponoć w sierpniu wychodzi z EA, więc cena pewnie skoczy.

  • Det_Gittes

   jedna z niewielu gier (Salt and Sanctuary) wyprzedażowo tańszych na konsoli (tzn. tańszych niż ta cena teraz, nie 24), ale gra jest świetna, zakup konsolowy był cross-buy, więc skończyłem na vicie i ps4, bardzo polecam.

  • Grimmer

   No i namówiłeś… Długo zastanawiałem się czy sól czy Dead Cells i padło na Dead Cells.

 • opłaca się taki pakiet? bo bym zakupił, świetne gierki ale nie znam się na cenach aż tak 🙂

  • Co do sundered miałbym wątpliwości, w Guacamelee nie grałem, choć słyszałem o nim dużo dobrego. W Dead Cells już mam prawie 200 godzin wbite i gra nie chce mi się znudzić, można by powiedzieć, że weszła mi w codzienny nawyk zagrania runa przed rozpoczęciem dnia. Salt & Sanctuary to najbliższa gra w klimacie do Dark Souls. Można by nawet powiedzieć że to Dark Souls, tyle że w 2D. Produkcja do ukończenia w niecałe 2 godziny. Kupowałem gdy było na niego 50% przeceny i nie żałuję żadnej wydanej na niego złotówki, przerosła moje oczekiwania wobec niej. Na pewno jeszcze wrócę do niej.

   Jeśli nie chcesz wszystkich tych tytułów na raz przechodzić, to proponuję poczekać do letniej wyprzedaży kupić osobno. Co do Dead Cells to tak jak pisał @lowcygier-25b62af6237fd079d6a230f011a0ff26:disqus, lepiej kupić już teraz, bo potem będzie tylko drożej, a tylko taka promocja jest zawsze za tą grę, nigdy niższej nie widziałem, a jeśli ciebie nie wciągnie tak jak mnie, to na pewno przez pierwsze 20+ godzin będziesz wniebowzięty tą produkcją, aż do pierwszego ubicia ostatniego bossa, jak dla mnie gra roku.

   • Salt and Sanctuary w 2h? Gdzieś Ty to widział?

   • Dzieki, Dead Cells zakupione 🙂 jutro zaczne przygode 🙂 milego wieczorku 🙂

   • Mam wrażenie, że przeczytałeś tylko o SaS w sieci, a teraz powtarzasz zasłyszane opinie niczym swoje własne, choć nie wiem do końca po co. Ktoś, kto w tę grę grał z całą pewnością nie napisałby, że to „produkcja do ukończenia w 2 godziny”.
    Oczywiście technicznie da się ją ukończyć nawet w kilkanaście minut, ale w takim sensie to Dark Souls czy Bloodborne są grami na pół godziny.

    • Przepraszam miało być 20, po prostu zero mi się nie dopisało, nie trzeba od razu pisać, jakbym wyssał to z palca. Jak ktoś nie wierzy, to zawsze może obejrzeć na moim profilu recenzję o S&S.

    • A co mamy zrobić, czytamy to reagujemy 😀 Ważne że nikt nie nawyzywał Cię :p

    • I wszystko przez moje pytanie 😀 milego dnia Panowie, ja zabieram sie do grania 😉

 • Rozumiem, wybacz – po prostu nie wyglądało to na typową literówkę, ale faktycznie czasem można się zamyślić przy pisaniu 🙂