Square Enix Weekend na Steamie - Dzień 1 - Tomb Raider

Dzisiejsza oferta to 75% zniżki na gry z serii Tomb Raider. Można zakupić pojedyncze odsłony po 2,49€ lub całką paczkę za 14,99€. Pojawiły się także promocje na inne gry Square Enix, ale potrwają one do samego końca akcji, a w międzyczasie na pewno pojawią się dużo lepsze oferty.


Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Square Enix Weekend na Steamie – Dzień 1 – Tomb Raider"

  1. Steam strasznie dużo sobie życzy za Tomb Raider, chyba tylko ludzie mający parcie na posiadanie tego na steam by brali. Spokojnie można znaleźć przecież Tomb Raider Ultimate Edition PL w cenie 35 złotych w rodzimym języku na płytce, ba z dostawą do domu za darmo. Nie liczę już chorego przelicznika z euro.

    1. Chyba tylko w Polsce ukazało się takie zbiorcze wydanie. Mnie bardzo ucieszyła ta promka, bo założyłem konto i kupiłem szwagrowi w Szwajcarii, który jest strasznym maniakiem TR od pierwszej części. Do tego kupiłem mu Lara Croft and the Guardian of Light , który akurat jest -50%. mam nadzieję, że będzie bawił się dobrze. Na zgniłym zachodzie taka kolekcja to gratka co widać na różnych forach.

  2. Przeleciałem ich ofertę i jeżeli będą serwować jedynie max -75% znizki będzie to tylko powtórka z zimowej wyprzedaży