Splinter Cell: Conviction za niecałe 7 złotych!

Na Gamersgate pojawiła się oferta przeceniająca Splinter Cell Conviction o 84 procent!

Kopię gry możecie zakupić pod tym adresem za €1.62 (6,60 zł). DRM – uPlay.

 

Dodatkowe -5% używając kodu: IAMANELDERGEEK

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Splinter Cell: Conviction za niecałe 7 złotych!"

  1. Już nie ma promocji 😛

    Mam takie wrażenie, że pracownicy specjalnie robią takie chwilówki aby sobie gry kupować 😀

  2. Czy ja wiem… trochę dziwnie ostatnimi czasy GG działa, ale to nie wygląda na błąd/chwyt marketingowy a’la te ostatnie excesy z bundlem Borderlands chociażby. Jako jeden z elementów dzisiejszych ofert jest już wersja Deluxe tej samej gry za 3,74 euro ( chociaż po opisie składu tej wersji stwierdzam, że chyba jednak bardziej warto kupić czystą podstawkę, ale w sumie jak kto woli :D). Więcej będzie wiadomo za paręnaście minut, kiedy na spokojnie ogarną sobie interfejs sklepu i zaktualizują codzienne oferty – wtedy też pojawi się nowy post/ew. aktualizacja tego z kolejnymi ofertami.

  3. Z tego co pamiętam można to już było kupić taniej, a konkretnie za piątaka na uPlay. Przeszedłem to parę miesięcy temu i gra to typowy średniak, który niczym nadzwyczajnym się nie wyróżnia. Pograć można, ale rewelacji nie ma się co spodziewać. Aha, niech nie zmyli Was Splinter Cell w tytule, bo ta gra ze skradanką ma niewiele wspólnego.

  4. Ja bardzo dobrze przy niej się bawiłem. A teraz mam możliwość zakupienia tanio gry bratu, więc będzie zabawa w Co-opie:) Ale szczerze więcej niż 10 zł za tą grę bym nie dał:) Trochę za krótka

  5. Zdaje się, że za mało osób skorzystało z „pomyłki”, żeby gamersgate chciało się ją „odkryć”… :/