«

»

Spintires za 19,90 zł w sklepie gram.pl

Spintires – wersja cyfrowa – 19,90 zł – Steam

 • Ktoś, kto posiada tę gierkę może nieco o niej powiedzieć? tzn. odnośnie contentu, czy wielkości terenu / możliwości oddanych w ręce gracza. Warto za te 20 zł ją kupić?

  • scarfan

   Ja mam, ale tak naprawdę jeszcze nie pograłem porządnie (kupka wstydu). Gra jest bardzo rozbudowana i mega realistyczna. Okazuje się, że np. przejechanie autem ciężarowym z napędem na 4 koła przez błotnistą drogę leśną jest naprawdę problemem. Jeśli szukasz wyzwań – bierz. Drugiej takiej produkcji aktualnie nie ma. Porównałbym ją do stareńkiego Screamer 4×4.

   • Właśnie rozglądałem się za czymś podobnym, sprawiającym podobną radochę co ta gierka ale trudno o to. Być może ci sami twórcy szykują to samo ale na większą skalę, fajnie by było 🙂

    • Osobiście jeszcze nie grałem, ale za to wydaje mi się, że jest pełno modów, więc contentu pewnie szybko nie braknie 🙂

  • Polecam zwłaszcza gre na poziomie symulator. Przeszedlem każdą możliwą mape zawartą w grze. Lubisz błoto i nie nudzą Cie misje typu znajdź tartak i przewieź klody z pkt A do B …. przez teren pokryty lasami/blotami/rzekami to gra dla Ciebie i to tak w duzym uproszczeniu, Polecam filmy na YT 🙂
   Do gry jest też sporo modów i map. steamworks działa tak jak i granie nawet w 4 osoby na jednej mapie ;p

  • Angel-0A

   Na początek mnóstwo frajdy, na dłuższą metę może być nudnawo. Gra została chyba porzucona przez developera, sprawia wrażenie solidnej, ale jednak bety. Oferuje bardzo dobry silnik graficzny i fizykę jazdy, ale mało w tej grze gry. Są jakieś achievmenty do zaliczenia ale później, o ile sam sobie nie wymyślisz kolejnych wyzwań, nie za bardzo jest co robić. Same misje polegają na przewiezieniu określonej ilości ładunków drewna z wyrębów do tartaków i są raczej łatwe. Jeśli jesteś miłośnikiem rosyjskich ciężarówek i jazdy w trudnym terenie – bierz.

 • chyba już wyprzedane