Promocje na Marvel's Avengers

Marvel’s Avengers to jedna z najgłośniejszych premier tego roku. Najnowsze dzieło Square Enix pozwoli wcielić się graczom m.in. w Kapitana Amerykę, Hulka, Thora oraz… Spider-Mana!, który pojawi się w grze na początku 2021 r. 🙂

Niestety nie wszyscy fani Avengerów będą mogli cieszyć się z obecności Petera Parkera. Część praw do wykorzystania wizerunku bohatera należy do Sony, które na oficjalnym blogu ogłosiło, że Spider-Man w Marvel’s Avengers dostępny będzie wyłącznie w edycji na konsole PlayStation 4 i 5 :/

Dodatkowe bonusy dla posiadaczy Marvel’s Avengers na konsolach Sony

Na blogu PlayStation pojawiła się informacja o nowych ekskluzywnych bonusach. Gracze na PS4 i PS5 otrzymają czasową wyłączność na pakiet dodatków dla wszystkich postaci w grze, a subskrybenci PlayStation Plus mogą liczyć na specjalny strój, tabliczkę, kredyty oraz zestaw dla Ms. Marvel.

Spider-Man w Marvel's Avengers

Beta Marvel’s Avengers

Już 7 sierpnia wystartuje beta Marvel’s Avengers dla posiadaczy pre-orderów gry na PlayStation 4. Otwarte testy beta ruszą tydzień później. Więcej informacji o wydarzeniu dowiecie się z tego artykułu.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie najlepsze oferty na pre-order Marvel’s Avengers na PlayStation 4.

Promocje na Marvel’s Avengers

Cena Marvel’s Avengers w wersji cyfrowej

Promocje na Marvel’s Avengers – Edycja Deluxe

Promocje na Marvel's Avengers - Edycja Deluxe

Cena Marvel’s Avengers – Edycja Najpotężniejszych bohaterów

Promocje na Marvel's Avengers - Edycja Najpotężniejszych bohaterów

Łowcy, co sądzicie o takiej zagrywce? Nie sądzicie, że cena Marvel’s Avengers na Xbox One i PC powinna być w takiej sytuacji nieco niższa? Zamierzacie kupić grę przed, chwilę po premierze, czy też czekacie na promocje na Marvel’s Avengers?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.