X

«

»

Sniper Elite V2 na X360 za darmo dla posiadaczy kont Gold

Do końca miesiąca subskrybenci Xbox Live Gold mogą pobrać grę Sniper Elite V2 w wersji na Xboxa 360 bez dodatkowych opłat.

Uwaga! Subskrypcję Xbox Live Gold w wersji na 3 i 12 miesięcy możecie zakupić za kolejno 54.90 zł i 124.90 złkeye.pl.

 • SE2…. Gra która gdyby nie x-ray była by crapem jakich dużo w koszach z grami w markecie……

  • Oj tam parę lat temu pograłem w demo i było ok i się przymierzam ciągle by zagrać w wersję na steamie bo darmo dawali. Szału nie ma, ale crapem bym tego nie nazwał. Pograłem natomiast trochę w sniper ghost warrior i mnie znudził (dopiero coś na trudnym można się pobawić bo wtedy tor pocisku faktycznie zależy od tych warunków atmosferycznych i brak wspmagania celowania).

  • Gdyby babcia miała wąsy…
   Typowy średniak, ale mimo to miodność tej jednej rozpoznawalnej cechy i rozsądny poziom trudności sprawiały, że bawiłem się świetnie.

 • DeGreZet

  Może i pierwszy SE był czymś ciekawym i świeżym, ale 2 to crap i nawet całkiem niezły model strzelania nic z tym nie zrobi – pamiętajmy, że na Xboxie gramy na padzie, więc o przyjemnym strzelaniu również możemy zapomnieć. XD

  • Jak sie grać na padzie nie umie to nie ma przyjemności 🙂 może i jest trudniej niż na myszce, ale jaka jest później satysfakcja jak w mulit headshoty ciągle wpadają 😀