Sleeping Dogs za 31zł na Amazonie

Do oferty na Amazonie dodano dzisiaj:

Sleeping Dogs za 9.99$ – STEAM
Sleeping Dogs Nightmare In North Point Pack za $3.49  – STEAM

nadal dostępne są jeszcze:

Borderlands 2 za 29,99$ (lub 24,99$ z kuponem)  
– Syndicate za $9.99 ($4.99 z kuponem) – Origin
– Crysis Maximum Maximum $17.99($12.99 z kuponem) – Origin  

 

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Sleeping Dogs za 31zł na Amazonie"

 1. Powariowali. Ja odpadam. Gier nakupowałem, po nocach nie śpię tylko na okazje poluję, a w nic jeszcze nie zagrałem. To jakaś masakra jest.. Został mi jeden kupon na 5$ do wykorzystania i odłączam sie od internetów. Gorzej ze mną jak z moją kobietą w sklepie z torebkami.

 2. Kurde, tyle fajnych okazji, a ja nie mam jak zapłacić… Jakbym miał te głupie 30$ do dyspozycji, to bym był w siódmym niebie. x)

 3. Calkiem fajna oferta, ale w tym miesiacu bede musial niestety spasowac.
  Zbyt duze zaleglosci mam w grach baaa od 3 miechow probuje znalezc czas na Sleeping Dogs(takze inne gry) i jak do tej pory nawet nie zainstalowalem :/

  1. wiem tyle, że gra jest dzielona na regiony, ja mam od ruskich i nie mam na steamie PL do wyboru.. na amazonie może być podobnie

 4. jak jest na Steam to powinien mieć. Ale DLC przynajmniej dziś lepiej nabyć na Steamie
  Sleeping Dogs: Nightmare in North Point – 1,36 EUR
  Szkoda że Syndicate jest na Originie. Kiedyś na Amidze się grywało 😉

 5. Ej, panowie, gdzie w opisie oferty Amazon można znaleźć info, jaki DRM posiada gra (Steam, Origin, Uplay). Może macie ze mnie ubaw, ale ja tam rzadko robię zakupy. Dla mnie Amazon to taki sam burdel i chaos jak ten cały ich e-Bay – najczęściej trudno znaleźć jakąś istotną informacje o produkcie. To taki amerykański styl sklepów internetowych?