Promocja na Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster
  Polecamy

Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster na Nintendo Switch za 85,67 zł zamiast 153,43 zł z meksykańskiego Nintendo eShop

Promocja na Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster w wersji na Nintendo Switch jest bardziej korzystna w meksykańskim regionie Nintendo eShop. W polskim sklepie produkcja kosztuje 153,43 zł, natomiast płacąc meksykańskimi giftcardami zakupicie grę za 85,67 zł.

Aby uzyskać podaną cenę należy skorzystać z kart podarunkowych o łącznej wartości 400 MXN – 2x 200 MXN za €18.64 (85,67 zł) z kodem f0dtbtGGD w Eneba.

W rozwinięciu wpisu umieściliśmy dokładną instrukcję jak dokonać zakupów w obcym regionie Sklepu Nintendo.

Jak zakupić tanio Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster w meksykańskim Nintendo eShop?

Krok 0 – Skorzystanie z oferty wymaga użycia konta ustawionego na meksykański region. Jeśli zmienicie region na swoim głównym koncie, to po kupnie gry nie będziecie mogli powrócić do polskiego regionu, dopóki nie wydacie wszystkich środków, które posiadacie w meksykańskim eShopie. Dlatego też rekomendujemy stworzenie drugiego konta z myślą o zakupach w meksykańskim regionie Nintendo eShop. Gry kupione na innym koncie bez problemu włączycie na swoim głównym profilu.

Krok 1. Kup doładowania do meksykańskiego Nintendo eShop o łącznej wartości 400 MXN:

  • 2x 200 MXN za €18.64 (85,67 zł) z kodem f0dtbtGGD

Podane ceny uwzględniają prowizję za płatność przez Przelewy24.

Krok 2. Ustaw Meksyk jako region na swoim koncie Nintendo.

Krok 3. Aktywuj karty podarunkowe na swoim koncie Nintendo pod tym adresem lub bezpośrednio na konsoli Nintendo Switch.

Krok 4. Dokonaj zakupu Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster za $382 korzystając z środków aktywowanych z kart podarunkowych.

Pamiętajcie, że nie będziecie mogli zmienić regionu dopóki nie wydacie środków pozostałych na koncie (w tym przypadku $18). Dlatego rekomendujemy stworzenie osobnego profilu do zakupów z meksykańskiego Nintendo eShop lub skorzystanie ze złota otrzymanego za SMT3 i kupno dowolnej gry wartej więcej niż $18, co umożliwi ponowną zmianę regionu.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.