Promocja na The Last of Us Part II

Serial The Last of Us dobiegł końca. Kup taniej The Last of Us Part II i poznaj dalsze losy Joela i Ellie

Za nami finał serialu The Last of Us od HBO. Osoby, które nie znały pierwowzoru, mogą po zakończeniu ostatniego odcinka czuć spory niedosyt fabularny. Stworzyliśmy przegląd promocji na The Last of Us Part II z myślą o graczach, którym nie widzi się czekać kilkunastu miesięcy na drugi sezon i chcą poznać kontynuację historii Joela i Ellie już teraz.

Promocje na The Last of Us Part II (PS4 / PS5):

Darmowa dostawa pudełkowe wydania kurierem lub do Paczkomatów InPost.

The Last of Us Part II otrzymało aktualizację na PlayStation 5, która ulepsza działanie gry. Posiadacze najnowszej konsoli Sony mogą liczyć na zwiększenie płynności gry (przeskok z wyświetlania 30 klatek na sekundę do 60), szybsze czasy ładowania i wyższą rozdzielczość.

Jak kupić taniej The Last of Us Part II w PlayStation Store

Niestety, w tym momencie promocja na The Last of Us Part II w PlayStation Store nie jest aktywna. Co nie oznacza, że ceny gry nie można obniżyć. Korzystając z doładowań PSN będziecie mogli kupić TLoU Part II taniej.

Więcej promocji na doładowana znajdziecie w zestawieniach poniżej.

Czy premiera The Last of Us Part II na PC jest możliwa?

Pod koniec marca na komputery osobiste trafi remake The Last of Us Part I. Odświeżone wydanie gry będzie debiutem Joela i Ellie na pecetach. Na ten moment nie ma żadnych oficjalnych informacji o tym, czy premiera The Last of Us 2 na PC kiedykolwiek będzie miała miejsce. Jednak należy wziąć pod uwagę, że serial HBO rozbił bank i jest niewątpliwym fenomentem, co powinno bardzo pozytywnie przełożyć się na sprzedaż pecetowego TLoU Part I, jak i serii ogólnie. Dodatkowo – o ile Naughty Dog zdecyduje się na dalszy rozwój tego uniwersum – wypuszczenie ulepszonej „dwójki” na PC będzie bardzo dobrym fundamentem pod zapowiedź The Last of Us 3. Można wyjść z założenia, że prędzej czy później gra rzeczywiście wyjdzie poza PlayStation i trafi na komputery osobiste. Z naciskiem na „później”.

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.