«

»

Seria Wiedźmin w promocji na GOGu

-60% – The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition – 59,99 zł
-50% – The Witcher 3: Wild Hunt – Expansion Pass – 49,99 zł
-50% – The Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine – 39,99 zł
-50% – The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stone – 19,99 zł
-50% – The Witcher 3: Wild Hunt – 49,99 zł
-75% – The Witcher Adventure Game – 9,99 zł
-85% – The Witcher: Enhanced Edition – 4,39 zł
-85% – The Witcher 2: Assassins Of Kings – Enhanced Edition – 5,99 zł

Dzięki za cynk, Aramandur

 • PawelF

  rozdawali cos? jak ja to przespalem – hmmm a moze przez to ze stream mialem na pelnym ekranie 🙂

 • PawelF

  zna ktos dobrego dilera co handluje czasem. Potrzebuje wykupic troche czasu na ogranie W1 i W2 zeby moc w koncu zapoznac sie z chwalonym W3 (mimo iz przyznam ze uniwersum jest mi obce i fantasy lezy mi tak sobie)

  • Faktycznie, troszkę czasu trzeba poświęcić, aby porządnie obie gry ograć. W2 czeka u mnie w kolejce i też nie mam na niego czasu (zatem potrzebuję półdilera :)…

 • Karol Niecik

  Nie polecam wspierać, developerzy opuścili wersję PC nie dodając do niej HDR. Pomimo tego że wszystkie konsole otrzymały updaty do nowszych wersji z obsługą wyżej wymienionego.

  • A poza tym wszyscy w domu zdrowi? 🙂

   • Karol Niecik

    Poza tym, tak.

  • stark2991

   Nie może być! Jak mogę usunąć swoje gry z konta? Nie daruję dziadom! Żeby jednego z najlepszych RPG dekady tak potraktować? No nie, brak HDRu to jest totalna porażka!

   • Karol Niecik

    Problemem jest brak jednakowego wsparcia dla wszystkich wersji. Dlaczego wersja PC-owa ma jednego patcha mniej i jedną opcję graficzną mniej? A HDR sam w sobie to sprawa subiektywna i dla mnie akurat jest ważny, jeżeli mógłbyś nie wyśmiewaj się z moich preferencji, z góry dzięki.

    • stark2991

     Równie dobrze można zarzucić konsolom gorsze wsparcie, bo na pecetach w 4K można było grać od pierwszego dnia, a na konsolach stosowny patch wyszedł o wiele później. A co do HDRu to mam chociaż nadzieję, że masz monitor będący w stanie obsłużyć HDR i robiący to poprawnie, bo inaczej i tak byś nic z tego nie miał.
     Jeśli o mnie chodzi to nawet gdybym miał monitor z HDR,a gra by go nie miała to miałbym to gdzieś. Kurde, taka gra i Tobie brak HDRu przeszkadza, no co za ludzie…

    • Karol Niecik

     Wydałem sporo hasju na nowy TV OLED z HDR i czytałem że gra dostała patcha w wsparciem dla szerszej palety barw, taaa… dostała, na 4/5 platform. Akurat nie tej na której gram go nie ma, rodzi to nic innego jak pytania i frustrację. Z konsolami masz inaczej bo tam masz zafiksowaną rozdziałkę i to jaka ona będzie zależy od producenta konsoli i tego co do niej wrzucił, jak developer postarał się przy optymalizacji i jaki model konsoli wybrałeś, nie masz zwyczajnie na to wpływu. To żadne porównanie.