Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Seria Tom Clancy’s w promocji na GMG"

 1. Fajnie jakby jakieś promo było Future Soldier na Steam. Btw ciekawe czy tylko FC3 korzysta Steam + Uplay czy te najnowsze gry od Ubi tak mają. Jeśli tak to prawdziwa zmora.

  1. Wszystkie gry, których producentem jest Ubi korzystają na Steamie z uPlay. Natomiast jeżeli Ubisoft jest tylko wydawcą to już niekoniecznie, Gunslinger jest tutaj dobrym przykładem.

  2. Keth, dlaczego ściemniasz? Przecież jest napisane 40zł w newsie. Poza tym, to nie kumam tej ceny na GMG już dawno Future Soldier był w okolicach 25zł. Poza tym to bez sensu, że sprzedają wersję nie pod uplay. Jak tu zagrać ze znajomymi?

   edit: Literówka warta 10zł 😛

  3. Palec się „omsknął” 😉 Ale fakt faktem, dziwnie trzyma cenę. Przecież nawet na Steamie do niedawna miał cenę sugerowaną 40 euro. Obniżyli do15 dopiero jakoś w maju (?).

  4. Ja myślałem właśnie tak o FS na Steam, że nie miałbym przynajmniej wrednego Uplaya, ale jak piszecie , że niestety jest konieczny, to już obojętne i wtedy Steam po cholerę.

 2. Hehe, GR:FS już w styczniu był za 24 zł na ubishop (Signature Edition), więc za te 12$ raczej nie warto (zwłaszcza, że Ubi lubi czasami się „pomylić”).