cdp2

W ramach noworocznej promocji w cdp.pl do nabycia po obniżonej cenie:

DiRT 3 – 9.99zł – Steam
DiRT Showdown – 12.49zł – Steam
GRID 2 – 29.99zł – Steam
GRID 2 Pakiet GTR – 3.99zł – Steam
GRID 2 Pakiet IndyCar – 5.99zł – Steam
GRID 2 Pakiet przewagi na starcie – 3.99zł – Steam
GRID 2 Pakiet wyścigowy McLaren – 5.99zł – Steam

Oferta ważna do jutra do północy.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "GRID 2 i seria DiRT taniej w cdp.pl"

  1. Jasne. My, Polacy, zawsze czujemy się poszkodowani, nie tylko przez drugą WŚ. Gdybyś był właścicielem takiego sklepu, zrobiłbyś to samo. Pracując za granicą i tak zarabiasz więcej niż przeciętny Polak…

   1. Czy trzeba liczyć x4 x3 czy x5 ? Tam tez mają najniższe np 800 euro sprzedawca w w sklepach typu Lidl, średnio zarabia się 1.2tyś euro w takich Niemczech, i tam gry np nówka z 40-50euro a jakby porównać najniższą wypłatę u nas 1.2tyś a kupować nówki po 100-150zł a co dopiero o konsolach gdzie gry 200zł+. Więc jak się tam mieszka na stałe to nie liczyć x4, bo nie wrócisz do kraju i nie będziesz bogaty o 4tyś zł. Mają niższe ceny a nie które zaś są drogie, np 20 browarów Tyskiego -skrzynka piwa wychodzi 12 euro, a kup u nas za 12zł skrzynkę browarów? Ale np sprzęt komputerowy mają droższy u nas nie które ceny sa ok 50zł-300zł na podzespole taniej, akurat miałem gościa z Niemiec na święta i siostra tam mieszka to się orientuję, do tego sam byłem za granicą na jakiś czas.

   2. Nie przejmuj się tak moimi zarobkami. Jeśli sklep nie chce moich pieniędzy tylko dlatego, że nie mieszkam w Polsce to już głupota. Myślę jednak, że ogranicza ich umowa, bo pieniądz nie śmierdzi. I tak kupiłem bez problemu.

  1. Dirt 3 nie polecam ze względu na gfwl i dlc, dwójka według mnie lepsza pomimo gfwl. Nad showdown sam się zastanawiam głównie do multi

   1. Codemasters zapowiedziało, że usunie GFWL z Dirt 3. Miało być do końca roku 2013, ale widać trochę im schodzi z przejściem na steama. Co do dlc do D3, podobno nie idzie ukończyć wszystkich ‚trójkątów’ bez posiadania dlc. Pewnie jak przejdą na parę to wszyscy dostaną dlc jak w Batmanie.

    Dirt 3 posiada więcej wyścigów WRC w porównaniu z Showdownem.
    Showdown jeśli przymknąć oczko to jest kawałek fajniej gry, ale nastawionym bardziej na rozwałkę niż na ściaganie. Jeśli oczekujesz dobrej ściagłki bierz Dirt 3, zaś Showdown zapewnia więcej zabawy w klimacie destruction derby.

    1. „@Codemasters Will DiRT 3 and its DLC be moved over to Steamworks any time soon?
     @TweetingTommy32 We are working on it but it may not be until the new year.”
     Tyle napisane było na twiterze 9 listopada.

    2. Zakupiłem grę. Dostajemy klucz Steam, instalujemy, gra odpala się ze Steama, przy pierwszym uruchomieniu wklejamy do GFWL klucz podany przez Steam i wszystko śmiga.

   2. Świetnie tylko co Twoja wypowiedź wnosi do tematu skoro pytał o porównanie z inną grą? Owszem, dwójka jest lepsza nawet od trójki ale Showdown jest gorszy od trójki i nie warto go kupować.

 1. Szkoda, że na Steamie nie ma starszych Colinów.
  Przeszedłem Dirta 2 z bundla i nie jest to to samo, za mało wyścigów WRC a za dużo jakichś beznadiejnych buggy i półciężarówek. W trójce pewnie tak samo.