«

»

Seria Dominions tanio na rosyjskim Yuplay

Dominions 3: The Awakening – 104 руб (5,82 zł) – Steam
Dominions 4: Thrones of Ascension – 119 руб (6,67 zł)
Dominions 5 – Warriors of the Faith – 507 руб (28,40 zł)
Conquest of Elysium 4 – 112 руб (6,67 zł)

Zakupu można dokonać bez korzystania z VPN. Klucze nie mają blokady regionalnej.

Ważne: Zakup większej ilości sztuk danej gry może poskutkować potraktowaniem przez sklep Yuplay jako handlarza i permanentnym banem na konto w sklepie Yuplay. Odradzamy takie praktyki – zakup wielu sztuk tylko na własną odpowiedzialność i ryzyko!

 • Rewelacyjne strategie, za takie pieniądze warto.

  • Llewelyn_MT

   Za większe też warto. 😉

  • Dominions jedna z moich ulubionych serii gier, bardzo gleboka gra i ogromna zawartosc i roznorodnosc gry, w tym calym bogactwie super planowanie, super walki ktore tez b. fajnie sie planuje miedzy turami (ustawienia, rozkazy w kolejce), a potem juz oglada sie szczegolowo z detalistycznymi logami i mozliwoscia obejrzenie w kazdej chwili jednym klikneciem w trakcie bitwy statusu kazdej pojedynczej jednostki, ja bardzo lubie wlasnie takie planowanie b. szczegolowe i wyciaganie wnioskow z gory zamiast jak w rtsach szybkie klikanie. troche to tez mi przypomina managery (np. FM) ktore bardzo lubie gdzie kazda jednostka/zawodnik jest opisana masa detali majacych wplyw na rozgrywke 😉 gra ma wyjatkowo super klimat fantasy bardzo wiarygodny i dajacy wrazenie faktycznej obecnosci w nim mimo prostej i czytelnej grafiki.

   Conquest of Elysium tez b. fajna gra, kazda fakcja gra sie zupelnie inaczej.

 • 5 część chyba się już wyprzedała, szkoda, cena super ;(

  • szybko poszlo.. ja akurat popoludniu dzis kupilem i wlasnie otrzymalem klucze no ale nie wiem czy sie oplacalo tak wczesnie po wyjsciu gry kupic ale to jedna z moich ulubionych wiec nm 😉 nie tylko 5 nie jest dostepna ale i wszystkie inne w tej chwili.

   • Podziel się linkiem do DRMa na PW 😀

 • No coz, jestem za pozno:)